REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa fabryka Axalta CS w Wuppertalu

Axalta uruchomiła produkcję lakierów wodorozcieńczalnych w swojej nowej fabryce w Wuppertalu. Nowy zakład to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie przyjaznymi środowisku, wodorozcieńczalnymi technologiami.

fabryka Axalta

Prezes Axalty Charlie Shaver oraz szef odziału EMEA Otmar Hauck oficjalnie otwierają produkcję w nowym zakładzie. Fot. arch. Axalta Coating Systems

O rozpoczęciu budowy nowej fabryki pisaliśmy we wrześniu. Lakiery produkowane w zakładzie przeznaczone będą przede wszystkim dla producentów OEM pojazdów lekkich i komercyjnych. Będą to produkty z linii Cromax, Spies Hecker i Standox.

W trakcie otwarcia Charlie Shaver mówił o tym, że Wuppertal i okolice stały się już regionem kojarzonym z nowymi technologiami dla branży samochodowej, a niemal każde z aut jeżdżących po tamtejszych drogach ma na sobie przynajmniej jeden lakier Axalty. Coraz częściej są to produkty wodorozcieńczalne, stąd decyzja o rozbudowaniu produkcji tego typu środków.

Menedżer nowo otwartej fabryki dr Norbert Weckes zapewnia, że jest to nowoczesny, przyjazny środowisku zakład przystosowany do produkcji lakierów o niewielkim śladzie ekologicznym i wyposażony w technologie ograniczające ilość odpadów.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA