REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nippon Paint Marine Europe – nowy gracz na rynku

Firmy Nippon Paint Marine Coatings z Japonii oraz Wilckens Farben z Niemiec połączyły swe siły, tworząc nową jednostkę Nippon Paint Marine (Europe). Nowa firma może stać się ważnym graczem na europejskim rynku farb morskich.

Nippon Paint Marine Europe

Fot. arch. Wilckens Farben

Nippon Paint Marine (Europe) to spółka z mieszanym kapitałem, utworzona przez dwóch doświadczonych producentów farb dla przemysłu morskiego. Siedziba firmy zlokalizowana będzie w Glückstadt/Elbe niedaleko Hamburga.

Jednostka będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów Nippon Paint w Europie i Turcji. Zatrudniać będzie 35 doświadczonych dystrybutorów farb morskich na całym kontynencie, a także grupę profesjonalnych doradców. Jak mówi Michel Wilckens, dyrektor zarządzający nowo powstałej firmy:

Nasze unikatowe, zaawansowane technologicznie systemy powłok są już z sukcesami wykorzystywane przez znanych i cenionych klientów na świecie. Teraz, gdy połączyliśmy siły w Europie, liczymy na to, że będziemy mogli rozszerzyć swoją działalność w tej części świata i zostać czołowym producentem farb również na tym kontynencie.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA