REKLAMA
Get Adobe Flash player

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Newsy
PPG rozpoczyna współpracę z Mcity

PPG rozpoczyna współpracę z Mcity

PPG nawiązał współpracę z Mcity – powstałą na Univercity of Michigan organizacją łączącą przemysł, rząd oraz środowisko naukowe. Jej celem jest rozwój transportu oraz związane z tym działania na korzyść społeczeństwa.
Axalta na igrzyskach w Pjongczangu

Axalta na igrzyskach w Pjongczangu

Trwają Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu w Korei Południowej. Oczywiście na pierwszym planie są sportowcy i ich niebywałe osiągnięcia, jednak za kulisami tej wielkiej sportowej imprezy działa cały sztab ekspertów od sprzętu sportowego – w tym producenci lakierów. Wśród nich jest między innymi Axalta.
Skuteczność powłok anty-graffiti na różnych podłożach

Skuteczność powłok anty-graffiti na różnych podłożach

Zespół naukowców z Hiszpanii i Wielkiej Brytanii sprawdził skuteczność dwóch różnych powłok anty-graffiti na dwóch rodzajach kamieni granitowych. Ich celem było ustalenie, na ile efektywność ochrony anty-graffiti zależy od podłoża.
AkzoNobel – wstępne wyniki za rok 2017

AkzoNobel – wstępne wyniki za rok 2017

Ze względu na trwającą transformację AkzoNobel, koncern ogłosi swoje oficjalne wyniki sprzedaży dopiero na początku marca. Już teraz podał jednak wstępne wyliczenia przychodów oraz zysku EBIT.
Elisa Markula nową prezeską Tikkurila

Elisa Markula nową prezeską Tikkurila

Zarząd koncernu Tikkurila zadecydował, że stanowisko prezesa i dyrektora generalnego firmy obejmie Elisa Markula. Zasiądzie ona na fotelu prezesa najpóźniej w dniu 12 maja 2018.
Axalta Coating Systems – wyniki za rok 2017

Axalta Coating Systems – wyniki za rok 2017

Choć obecna sytuacja na światowym rynku farb jest trudna, zarząd Axalty cieszy się z dobrych wyników za rok 2017. Sprzedaż netto koncernu wzrosła o 7% w stosunku do roku poprzedniego.
BASF podniósł ceny pigmentów

BASF podniósł ceny pigmentów

Farby i powłoki, tworzywa sztuczne, kosmetyki i rolnictwo – te i inne branże muszą się przygotować na większe wydatki. BASF podniósł swoje ceny pigmentów, barwników i preparatów o 15%.
Jotun – wyniki za rok 2017

Jotun – wyniki za rok 2017

Choć w minionym roku Jotun zdołał zwiększyć swoje przychody ze sprzedaży, zysk operacyjny wyraźnie spadł. Przede wszystkim z powodu rosnących cen surowców. Koncern dostosowuje się jednak do niełatwych warunków na rynku i z powodzeniem wykorzystuje okazje, by zrekompensować straty.
Strona 1 z 258123»
 REKLAMA