REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nanorurki węglowe na NAUM 2018 w Szanghaju

31 października w Szanghaju odbędzie się Nanoaugmented Materials Industry Summit (NAUM) – jedno z największych na świecie branżowych wydarzeń poświęconych nanorurkom węglowym. Po raz pierwszy jest ono otwarte dla publiczności.

nanorurki węglowe NAUM 2018 Szanghaj

Fot. arch. NAUM 2018

W Szanghaju spotkają się największe firmy świata wykorzystujące nanorurki grafenowe. Udział w wydarzeniu wezmą setki naukowców, analityków, dziennikarzy i członków zarządów. Przewidziano ponad 30 prelekcji na temat możliwości, jakie dają nanorurki. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z najbardziej zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami.

Fraunhofer IPA zaprezentuje wiele projektów dla branży samochodowej, CRH – jeden z największych na świecie producentów cementu – opowie o możliwościach wykorzystania nanorurek w budownictwie. Koreańska firma Next Generation Materials opowie o swoim „cudownym materiale”, kompozycie z nanorurek i aluminium, natomiast BYK Additives i japońska Nagase ChemteX Corporation – o wysokiej wytrzymałości przewodzących powłok z nanorurkami węglowymi.

Ponadto wydarzenie po raz pierwszy będzie otwarte dla publiczności. Goście będą szczególnie zachęcani do odwiedzenia pawilonu, w którym demonstrowana będzie produkcja nanoproduktów na bazie nanorurek węglowych z udziałem prawdziwego sprzętu przemysłowego.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA