REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Najmodniejsze kolory farb proszkowych 2020

Farby dekoracyjne, lakiery samochodowe – tu jesteśmy na bieżąco z kolorystycznymi trendami, a co z farbami proszkowymi? Z najnowszym zestawem trendów śpieszy firma Polychem!

najmodniejsze kolory farb proszkowych 2020

Fot. 8084625 / pixabay.com

Polychem to oddział IFS Coatings, specjalizujący się w produkcji farb proszkowych. Jej eksperci zaprezentowali właśnie trendy kolorystyczne w branży farb proszkowych na lata 2020-21.

Trendy są odbiciem tego, co dzieje się na świecie

Kolekcja składa się z czterech palet, z których każdą tworzy osiem odcieni. Podstawą każdej z nich jest odcień Navy Blue. Oprócz niebieskiego w paletach dominują także ciepłe odcienie mosiądzu. Jak mówi Glynn Mason, prezes IFS Coatings:

Nasze trendy kolorystyczne są starannie opracowywane w oparciu o nasze obserwacje tego, co dzieje się na świecie. Od naszego zaangażowania w ekologię i ochronę środowiska po rzeczywistość rozszerzoną, trendy Polychem uwzględniają zarówno kolory, jak i efekty specjalne z tym wszystkim związane.

Ekologia i świat cyfrowy

Cztery palety zaproponowane przez Polychem to:

  • Green Guilt – zainspirowana jednak nie kolorem zielonym, a ekologią i barwami ziemi,
  • Imaginative Reaction – przypominająca o tym, że bawić można się w każdym wieku, i bogata w jaskrawe, intensywne odcienie,
  • Robotic Reality – nawiązująca do rzeczywistości wirtualnej i sztucznej inteligencji, zawierająca przede wszystkim odcienie metaliczne,
  • Actual Authenticity – i jeszcze jedna paleta zainspirowana światem cyfrowym; wyróżnia ją kilka wykończeń o specjalnej teksturze.

Więcej informacji na stronie producenta.

Źródło: Polychem

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA