REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Merck ze złotym pigmentem Xirallic NXT Leonis Gold

Na ostatniej wystawie European Coatings Show firma Merck zaprezentowała drugi produkt ze swojej linii Xirallic – złoty pigment Xirallic NXT Leonis Gold.

Merck Xirallic

Fot. arch. Merck

Linia Xirallic to wysokiej jakości pigmenty z efektem specjalnym, które charakteryzują się wysokim nasyceniem, czystością i głębią koloru. Ich nazwy pochodzą od dzikich kotów – pierwszemu pigmentowi z linii, srebrnemu Xirallic NXT Panthera Silver, patronuje pantera, zaprezentowany zaś na ECS 2015 złoty odcień został natomiast nazwany na cześć króla zwierząt – lwa.

Nowy pigment bardzo dobrze wygląda w połączeniu z różnymi tonami brązowego, pomarańczowego i zielonego oraz czernią. Podobnie jak wszystkie produkty z linii Xirallic jest przeznaczony do stosowania głównie w branży samochodowej, ale z powodzeniem można go wykorzystać także na takich podłożach jak tworzywa sztuczne, drewno czy skóra.

Zgodnie z planem w niedalekiej przyszłości do srebrnego Panthera Silver i złotego Leonis Gold dołączą kolejne pigmenty z linii Xirallic.

Źródło: Merck

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA