REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  PPG
Trendy samochodowe PPG na rok 2020

Trendy samochodowe PPG na rok 2020 (Artykuł)

Koncern PPG zaprezentował swoje palety kolorystyczne dla branży samochodowej na rok 2020. Stworzył cztery zestawy odcieni wpisujące się w najnowsze trendy, takie jak ekologia, klasyczny design czy przestrzeń kosmiczna.
Czas na zmianę? Kolory samochodów 2016 według PPG

Czas na zmianę? Kolory samochodów 2016 według PPG (Artykuł)

Koncern PPG opublikował własny raport na temat najpopularniejszych kolorów samochodów w roku 2016. Wynika z niego jednoznacznie, że wciąż rządzą barwy neutralne – ponad 75% wyprodukowanych w tym roku pojazdów miało kolor biały, czarny, szary lub srebrny.
LOT wybrał podkłady i lakiery PPG

LOT wybrał podkłady i lakiery PPG (News)

Polskie Linie Lotnicze LOT zaufały koncernowi PPG. Wybrały jego nowy, pełen system lakierniczy, składający się z dwóch podkładów i lakieru nawierzchniowego, do pokrycia czterech swoich samolotów.
Univer w całości w rękach PPG

Univer w całości w rękach PPG (News)

PPG przejął w całości prawo do własności oddziału PPG Univer S.p.A. Od tej pory koncern będzie mógł całkowicie kontrolować firmę, wzmacniając swoją pozycję we Włoszech.
Deutek sprzedany PPG

Deutek sprzedany PPG (News)

Koncern PPG doszedł do porozumienia z Emerging Europe Accession Fund (EEAF) w sprawie przejęcia firmy Deutek, czołowego rumuńskiego wytwórcy farb i powłok architektonicznych. Transakcja ma zostać zamknięta jeszcze w pierwszym kwartale roku 2017. Warunki finansowe nie zostały ujawnione.
Durastar od PPG na targach Metalcon 2016

Durastar od PPG na targach Metalcon 2016 (News)

PPG wprowadza do sprzedaży nowe powłoki SMP, Durastar Ultra-Cool. Cała linia Durastar zostanie zaprezentowana na wystawie Metalcon 2016, która rozpoczyna się dziś w Baltimore Convention Center.
Akademia Techniczna PPG Deco – nowy sezon szkoleń

Akademia Techniczna PPG Deco – nowy sezon szkoleń (News)

Rusza jesienno-zimowy cykl szkoleń Akademii Technicznej PPG Deco. Profesjonalni wykonawcy mogą na nich zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu najnowszych technik wykończeniowych, a także dowiedzieć się więcej o zastosowaniach produktów PPG Deco Polska.
PPG i zwycięskie samochody na Shades of the Past

PPG i zwycięskie samochody na Shades of the Past (Artykuł)

Na początku września w Pigeon Forge w stanie Tennessee odbyła się jedna z największych amerykańskich wystaw poświęconych starym, zabytkowym samochodom – Shades of the Past. Wiele spośród nagrodzonych aut zawdzięcza swoje piękne wykończenie produktom PPG.
Strona 1 z 15123»
 REKLAMA