REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Interpon
Interpon AM – farba AkzoNobel w walce z bakteriami

Interpon AM – farba AkzoNobel w walce z bakteriami (News)

W dzisiejszych czasach, gdy na higienę kładzie się tak duży nacisk, nowa farba proszkowa AkzoNobel pomaga utrzymać otoczenie w czystości. Interpon AM wykorzystuje innowacyjną, bardzo skuteczną w walce z mikrobami technologię firmy BioCote.
Farba AkzoNobel rozświetli wnętrze

Farba AkzoNobel rozświetli wnętrze (News)

AkzoNobel zaprezentował swoją nową farbę proszkową Interpon Reflex. Silnie odbijająca powłoka sprawia, że nawet przy słabym oświetleniu w pomieszczeniu jest jaśniej, co pozwala zaoszczędzić na energii elektrycznej.
AkzoNobel odnawia certyfikat EPD na farby Interpon D

AkzoNobel odnawia certyfikat EPD na farby Interpon D (News)

Firma AkzoNobel odnowiła swoją deklarację EPD na linię farb proszkowych Interpon D. Deklaracja jest potwierdzeniem przyjaznego środowisku produktu w całym jego cyklu życia.
Interpon Easy Clean – nowa kolekcja farb antygraffiti

Interpon Easy Clean – nowa kolekcja farb antygraffiti (News)

W Europie jest już dostępna nowa kolekcja farb proszkowych antygraffiti od AkzoNobel – Interpon EC (Easy Clean). Dostępne w szerokiej gamie odcieni i tekstur, pozwalają szybko i skutecznie usunąć wszelkie rodzaje graffiti.
Na bogato! Farby proszkowe – trendy 2018-2021

Na bogato! Farby proszkowe – trendy 2018-2021 (Artykuł)

Nie tylko świat mody rządzi się trendami – dotyczy to również farb proszkowych. Jakie odcienie, efekty i tekstury będą na topie w najbliższych trzech latach? Temat zbadali eksperci AkzoNobel i Peclers Paris!
Interpon ReFlex poprawia efektywność oświetlenia

Interpon ReFlex poprawia efektywność oświetlenia (News)

AkzoNobel wprowadza na rynek nową farbę proszkową Interpon ReFlex na sprzęt oświetleniowy. Dzięki wysokiemu współczynnikowi odbicia światła może ona poprawić efektywność oświetlenia nawet o 30%.
Farby Interpon Align na traktorach JCB

Farby Interpon Align na traktorach JCB (News)

Farby proszkowe Interpon Align od AkzoNobel zostały wybrane przez wytwórcę sprzętu budowlanego i rolniczego JCB. Zostaną zastosowane na pokrywach silnika w najnowszej linii traktorów Fastrac 4000.
Kolory farb Interpon w cyfrowej palecie

Kolory farb Interpon w cyfrowej palecie (News)

Nowa wtyczka oferowana przez AkzoNobel Performance Coatings – cyfrowa paleta kolorów farb Interpon – to przydatne narzędzie dla architektów i projektantów. Umożliwia ona użycie rzeczywistych odcieni farb AkzoNobel przy korzystaniu z popularnych programów, takich jak Photoshop, AutoCad, Archicad czy Sketchup.
Strona 1 z 212
 REKLAMA