REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  International Marine Paints
Laury dla technologii przeciwporostowej AkzoNobel

Laury dla technologii przeciwporostowej AkzoNobel (News)

Pionierska technologia Intersleek 1100SR AkzoNobel została doceniona przez międzynarodowe autorytety. Przyznano za nią nagrodę Seatrade Award w kategorii Clean Shipping.
Sukcesy farb przeciwporostowych International

Sukcesy farb przeciwporostowych International (News)

International cieszy się z sukcesu swoich farb przeciwporostowych Intercept® 8000 LPP i Intersleek® 1100SR. W ciągu zaledwie pół roku od wejścia na rynek farby te zastosowane zostały – lub na mocy kontraktu w najbliższym czasie zostaną zastosowane – na 150 statkach.
Technologia Lubyon – rewolucja w ochronie przeciwporostowej

Technologia Lubyon – rewolucja w ochronie przeciwporostowej (Artykuł)

Technologia Lubyon® od International to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na systematyczne uwalnianie biocydów z powłoki przeciwporostowej. Działa więc w sposób analogiczny do stosowanych dawniej farb z tributylocyną, w przeciwieństwie jednak do nich w żaden sposób nie szkodzi środowisku.

Technologia Lubyon w walce z porostami (Multimedia, Video)

Technologia Lubyon od International Marine Paints to nowe podejście do ochrony przeciwporostowej statków. Korzystająca z tej technologii hydrofilowa farba Intercept® 8000 LPP uwalnia biocydy w sposób równomierny i stopniowy, a dodatkowo na jej powierzchni tworzy się dynamiczna warstwa zmniejszająca opory podczas ruchu. Pozwala to na dużą oszczędność paliwa.
 REKLAMA