REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Farrow&Ball

Świąteczny stroik od Farrow & Ball (Multimedia, Video)

W tym wideo farba nie gra zbyt dużej roli – pojawia się tylko jedna jej mała puszka. Ponieważ jednak idą Święta, pozwalamy sobie na odrobinę luzu i podrzucamy pomysł na… świąteczny stroik.
70. urodziny Farrow & Ball!

70. urodziny Farrow & Ball! (Artykuł)

Farrow & Ball, znana brytyjska marka farb i tapet, kończy w tym roku 70 lat. Jej historia to najlepszy przykład na to, że kładąc nacisk na jakość, najlepsze pigmenty i oryginalne formuły można stać się rynkowym liderem.
Jadą wozy kolorowe…

Jadą wozy kolorowe… (Artykuł)

Znamy je z opowieści, piosenek i obrazków w starych książkach. Stymulują wyobraźnię, kojarzą się z wolnością i przygodą, budzą dziwną tęsknotę. Kolorowe cuda rękodzieła – cygańskie wozy. Wydawałoby się, że możemy je zobaczyć już tylko w muzeum, tymczasem są pasjonaci, którzy je wskrzeszają. Tacy jak firma Gypsy Caravan Company.
Nowe kolory Farrow & Ball

Nowe kolory Farrow & Ball (Artykuł)

Z wielką pompą firma Farrow & Ball zaprezentowała dziewięć nowych odcieni w swojej palecie. To kolory inspirowane naturą i kulturą, będące rodzajem hołdu zarówno dla bogatej kolorystyki przyrody, jak i wytworów ludzkich rąk. Stanowią one doskonałe dopełnienie i uzupełnienie dostępnych już w sprzedaży odcieni.

Jak kupować stare meble? (Multimedia, Video)

Sporo piszemy o własnoręcznym odnawianiu starych mebli, o tworzeniu wystroju „z duszą”. Na co jednak zwrócić uwagę, gdy po raz pierwszy wybieramy się na giełdę staroci w poszukiwaniu pięknego stolika lub komody? Farrow&Ball poprosił trzech sprzedawców o kilka wskazówek dla początkujących.

Poznaj historię kolorów Farrow&Ball (Multimedia, Video)

Chcesz się dowiedzieć więcej o kolorach z palety Farrow&Ball? Wejdź na stronę producenta, wybierz odcień, który cię interesuje i obejrzyj specjalne wideo na jego temat.
Dom oazą spokoju – trendy Farrow & Ball 2015

Dom oazą spokoju – trendy Farrow & Ball 2015 (Artykuł)

Rok 2014 powoli się kończy, nasz wzrok kieruje się ku nowemu sezonowi i nowym trendom w wystroju wnętrz... W przyszłym roku kolory mają nam pomóc uciec od pospiesznej i zapracowanej rzeczywistości, w której dzięki urządzeniom mobilnym jesteśmy osiągalni dla innych w każdym miejscu i czasie. Dlatego też w palecie Farrow & Ball na rok 2015 dominują odprężające i skłaniające do refleksji odcienie.
I dla starszaka, i dla niemowlaka

I dla starszaka, i dla niemowlaka (Artykuł)

Cukierkowe odcienie, jakie chętnie widzimy w pokoju niemowlaka, nie pasują już do pokoju dwunastolatka. Mała dziewczynka inaczej wyobraża sobie swoje królestwo niż dorastająca nastolatka... Nie musimy jednak poprzestawać na nudnej uniwersalności! Specjaliści Farrow & Ball proponują kilka aranżacji dostosowanych do wieku dziecka.
Strona 1 z 3123
 REKLAMA