REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  CIN
Natura, radość i optymizm – trendy CIN na rok 2020

Natura, radość i optymizm – trendy CIN na rok 2020 (Artykuł)

Portugalska marka CIN zaprezentowała swoje trendy kolorystyczne na rok 2020. To cztery palety, które nawiązują do kolorów natury i pobudzają w nas optymizm. Firma wybrała również kolor roku – został nim Pink Oyster, świetlisty odcień z pogranicza różu i beżowego.
Inteligentna fabryka CIN

Inteligentna fabryka CIN (Artykuł)

Portugalska firma CIN zainwestowała 7 mln € w przebudowę swojej fabryki w Maia. Nowy zakład będzie pracował szybciej i bardziej efektywnie.
Nowa linia farb ochronnych CIN

Nowa linia farb ochronnych CIN (News)

Firma CIN, portugalski lider produkcji farb od niedawna obecny również na rynku polskim, wprowadza do sprzedaży nową linię produktów ochronnych. Farby antykorozyjne 7P-288 C-THANE S288 MIO charakteryzuje doskonała odporność oraz szeroki wybór odcieni dzięki systemowi barwienia ICS.
Farby Vinyl firmy CIN zmieniają wizerunek

Farby Vinyl firmy CIN zmieniają wizerunek (News)

Produkty z linii Vinyl marki CIN zyskały nową, atrakcyjną szatę! Farby są już dostępne w sprzedaży w nowych opakowaniach.
Energia pomarańczy – trendy CIN 2014

Energia pomarańczy – trendy CIN 2014 (Artykuł)

Nowe trendy kolorystyczne firmy CIN tętnią życiem. Który wariant najbardziej ci odpowiada? Ciepło domowego ogniska, uspokajające tony natury, szyk i elegancja, szaleństwo eksperymentów? Do wyboru... do koloru.
CIN – nowa marka na polskim rynku

CIN – nowa marka na polskim rynku (News)

Portugalski producent farb CIN wchodzi na polski rynek! Warto zapoznać się z jego ofertą – farby dekoracyjne i przemysłowe marki CIN od lat święcą triumfy na Półwyspie Iberyjskim.
 REKLAMA