REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Marcowy „European Coatings Journal” i ECS 2017

Najnowszy numer „European Coatings Journal”, który właśnie się ukazał, został zdominowany przez nadchodzącą wystawę European Coatings Show. Branża pełną parą przygotowuje się już na to ważne wydarzenie!

European Coatings JournalJak donosi „European Coatings Journal”, w tym roku na European Coatings Show będzie można spotkać prawie 1100 wystawców (o 7% więcej niż w 2015 roku), których stoiska pokryją powierzchnię 39 500 m2 (o 8% więcej). To obecnie jedna z największych imprez branżowych w Europie. W najnowszym numerze magazynu znaleźć można wiele przydatnych informacji na jej temat.

Oprócz tego w wydaniu mowa m.in. o przejęciu farb proszkowych Śnieżki przez Teknos, o najnowszych zmianach legislacyjnych i lakierach proszkowych na meble. Daniel Lladó z Ferro Pigments pisze natomiast o chłodnych pigmentach. Czym się charakteryzuje ta przyszłościowa technologia i jak wybrać odpowiedni pigment? Odpowiedź na te pytania znaleźć można w tekście. Pełen spis treści numeru dostępny na stronie.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA