REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

MAPEI Polska mecenasem Biegamy z Sercem

Producent chemii budowlanej MAPEI Polska został mecenasem fundacji Biegamy z Sercem. Po raz pierwszy firma wystąpiła w tej roli 10 stycznia podczas biegu charytatywnego w Gliwicach.

MAPEI Polska Biegamy z Sercem

Fot. Fundacja Biegamy z Sercem

W Biegu z Sercem w Gliwicach, który fundacja zorganizowała w ubiegłą niedzielę, uczestniczyło ponad 1300 osób. Część opłat przekazana została Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Firma MAPEI Polska wzięła udział w wydarzeniu po raz pierwszy jako mecenas fundacji.

Fundacja Biegamy z Sercem została powołana do życia w czerwcu 2013 i od tamtej pory zorganizowała już 12 akcji sportowo-charytatywnych. Środki ze sprzedaży wejściówek przeznaczane są na potrzeby młodzieży niepełnosprawnej oraz dzieci z domów dziecka.

Źródło: MAPEI Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA