REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Linia pigmentów BASF Colors & Effects

BASF wprowadza na rynek nową markę pigmentów, Colors & Effects. Mają one służyć pięciu głównym obszarom zastosowań – to farby, tworzywa sztuczne, tusze drukarskie, kosmetyki i rolnictwo.

BASF Colors & Effects

Fot. arch. BASF

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży nowej linii pigmentów koncern powołał zespoły, które mają obsługiwać klientów z poszczególnych branż. Po raz pierwszy powstały specjalne ekipy dla rolnictwa i przemysłu kosmetycznego. Alexander Haunschild, starszy wiceprezes Global Pigments Business, zapewnia, że nowa linia łączy sprawdzone formuły z szeroką gamą efektów i odcieni.

BASF posiada na świecie 13 zakładów produkujących pigmenty. Mieszczą się one w Chinach, Francji, Niemczech, Korei, Holandii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA