REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Laury dla Sachtleben na Green Industrial Coatings Asia 2012

W dniach 23-24 października w Szanghaju odbyły się piąte doroczne targi połączone z sympozjum, „Green Industrial Coatings Asia”. Jak co roku dyskutowano na temat ekologicznych rozwiązań dla branży farbiarskiej, tym razem skupiając się na innowacyjnych spoiwach, barwnikach i dodatkach.

fot. arch. Sachtleben

Specjaliści firm z całego świata takich jak AkzoNobel, DuPont czy Sachtleben wygłosili referaty dotyczące opracowanych przez siebie w ostatnim czasie, przyjaznych środowisku produktów i technik. Najlepsze propozycje zostały nagrodzone. Nagrodę „Green Raw Material Supplier Award” otrzymała firma Sachtleben za nowy produkt funkcjonalizowany z użyciem siarczanu baru. Innowacja zaprezentowana przez dyrektora sprzedaży Sachtleben, Milana Krumbe, łączy w sobie trzy priorytety przemysłu farbiarskiego: jakość, wydajność oraz ekologiczność.

Źródło: www.coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA