REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konkurs „Przebarwione metamorfozy” rozstrzygnięty

Magazyn Dekoratorium ogłosił zwycięzców konkursu „Przebarwione metamorfozy”. Laureaci otrzymają kreatywne nagrody ufundowane przez FFiL Śnieżka.

Konkurs Dekoratorium został stworzony z myślą o osobach marzących o kreatywnym odświeżeniu swoich czterech kątów. Forma nadsyłanych prac była dowolna, co sprawiło, że niektórzy uczestnicy konkursu puszczając wodze swojej fantazji, stworzyli niezwykle interesujące i oryginalne projekty. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają atrakcyjne i równie kreatywne nagrody, ufundowane przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka.

Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła Pani Aleksandra Maślanka. Nagrodą dla Pani Oli jest kompletna metamorfoza wnętrza domu według własnego pomysłu. Pani Aleksandra może też liczyć na poradę stylisty lub architekta w zakresie doboru kolorów i dodatków, konsultację specjalisty dotyczącą wyboru odpowiednich produktów z gamy wyrobów Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka oraz na wykonanie metamorfozy przez ekipę remontową.

Laureatką drugiego miejsca została Pani Izabela Makuch. W ramach nagrody otrzyma możliwość konsultacji ze specjalistami w zakresie doboru odpowiednich kolorów, dodatków i produktów oraz produkty Śnieżki potrzebne do wykonania remontu.

Trzecie miejsce zajęła Pani Magdalena Weremczuk, która w nagrodę otrzyma bony na produkty Śnieżki niezbędne do wykonania metamorfozy, z możliwością ich realizacji w miejscu zamieszkania.

Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy i jednocześnie zapraszamy na stronę www.dekoratorium.com po jeszcze więcej inspiracji i pomysłów na przemianę własnych czterech kątów w wymarzone miejsce do mieszkania.

(fotografia z archiwum firmy Śnieżka)

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA