REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konkurs Kolorystyczny Repanet – finał

Jak co roku firma Axalta Coating Systems zorganizowała Konkurs Kolorystyczny Repanet, który ma wyłonić najlepszych lakierników w sieci warsztatów Repanet w Polsce. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Perły w sieci Repanet”.

Repanet

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Największą wiedzą i profesjonalizmem wśród uczestników wykazał się Robert Pięta z firmy Reiski Auto Sp. z o.o. w Bydgoszczy i to właśnie on otrzymał tytuł Lakiernika Roku 2014 Sieci Repanet. Nagrodą główną był nowoczesny spektrofotometr Geniusz IQ marki Standox – model, którego nie posiada jeszcze żaden inny warsztat w Polsce.

II miejsce zajął Łukasz Pająk z PGD Japan Motors z Bielska Białej, zaś III miejsce przypadło Mariuszowi Andryszczykowi z PGD AZNN Warszawa. W finałowej szóstce znaleźli się prócz tego również Kamil Sarnowski (Auto-Centrum M. Z. Kierat Sp. J.), Jarosław Wierzbicki (CRH Żagiel Auto Sp. z o.o.) oraz Grzegorz Kunka (PGD AZNN Katowice).

Finał konkursu odbył się 2 grudnia w Centrum Szkoleniowym Axalta w Broniszach koło Warszawy. Wzięli w nim udział uczestnicy, którzy najlepiej poradzili sobie w pierwszym etapie – zadanie polegało wówczas na uzyskaniu złożonego 3-warstwowego koloru perłowego 1G5 Toyota Lexus.

Zwycięzcy i finalistom serdecznie gratulujemy!

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA