REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konferencja dla partnerów biznesowych Śnieżki

20 listopada w Hotelu Arche w Warszawie odbyła się konferencja „Wyzwania współczesnego biznesu”, zorganizowana przez Śnieżkę dla jej partnerów biznesowych. Zaproszeni eksperci mówili między innymi o skutecznym zarządzaniu firmą i asortymentem oraz wyzwaniach na rynku pracy.

konferencja Śnieżka wyzwania współczesnego biznesu

Fot. arch. Śnieżka

Krzysztof Pytel, ekspert z 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży i marketingu, opowiedział o zarządzaniu doświadczeniami klienta w punkcie handlowym. W tej samej tematyce pozostał Tomasz Kosiński, Dyrektor Marketingu Strategicznego Śnieżki, który mówił o odpowiadaniu na bieżące potrzeby klientów.

Na konferencję zaproszony został również Mateusz Kusznierewicz, mistrz świata w żeglarstwie, który opowiedział o mechanizmach motywacji, strategii i konsekwencji w realizacji planów. Zyta Machnicka, dyrektor generalna i główny strateg w Lightness, mówiła natomiast o budowaniu marki pracodawcy.

W trakcie konferencji swoją premierę miał również Program Wsparcia Biznesu „LIDER” skierowany do partnerów biznesowych Śnieżki. Szczegóły zaprezentowali regionalni dyrektorzy sprzedaży firmy – Daniel Brelak i Jarosław Czarnecki.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA