REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolory specjalne – nowy biuletyn Standothek

Naprawy wykończeń lakierniczych z efektami specjalnymi potrafią sprawić wiele problemów. Dlatego nowy numer biuletynu wiedzy technicznej marki Standox, „Standothek”, poświęcony jest właśnie kolorom specjalnym.

kolory specjalne Standothek

Fot. arch. Standox

Nowe wydanie biuletynu to ponad 20 stron ze wskazówkami jak poprzez odpowiednią aplikację warstw naprawiać różnego rodzaju wykończenia, by otrzymać odpowiedni odcień, połysk i efekt specjalny. W publikacji mowa m.in. o efekcie płynnego metalu, o lakierach aplikowanych w dwóch warstwach z barwionym lakierem bezbarwnym, o lakierach aplikowanych w trzech lub czterech warstwach oraz o wykończeniach matowych. Autorzy biuletynu podają przykłady konkretnych lakierów stosowanych obecnie na różnych modelach samochodów.

„Standothek” to publikacja marki Standox, która od wielu lat dostarcza lakiernikom praktycznych informacji i wskazówek. Nową odsłonę biuletynu poświęconą kolorom specjalnym można pobrać ze strony www.standox.pl/standothek.

Źródło: Standox

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA