REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka ubarwia szpital w Oświęcimiu

Oddział Chirurgii Dziecięcej Szpitala Powiatowego im. św. Maksymiliana w Oświęcimiu został czternastym obiektem odmalowanym w ramach akcji Śnieżki „Dziecięcy świat w kolorach”. Uroczyste otwarcie kolorowego oddziału miało miejsce 20 marca 2013.

Śnieżka

fot. arch. Śnieżka

Remont oddziału trwał od stycznia tego roku. Różnobarwne malowidła, jakie pojawiły się na ścianach szpitala za sprawą pracowników FFiL Śnieżka, mają rozjaśniać małym pacjentom ich pobyt w placówce, z dala od domu. Jak deklarują rodzice chorych dzieci, efekty były widoczne natychmiast. Dzięki wprowadzeniu w bajkowy świat kolorów na twarzach ich pociech pojawił się uśmiech. Dodatkową atrakcją była wizyta klauna Gacusia oraz życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od aktorki Katarzyny Zielińskiej.

Na otwarciu pojawili się przedstawiciele władz samorządowych oraz dyrekcji szpitala – Starosta Powiatu Oświęcimskiego Józef Krawczyk i dyrektor placówki, Sabina Bigos-Jaworowska. Obydwoje chwalili inicjatywę Śnieżki, stawiając firmę za wzór innym przedsiębiorcom.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA