REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolory farb Interpon w cyfrowej palecie

Nowa wtyczka oferowana przez AkzoNobel Performance Coatings – cyfrowa paleta kolorów farb Interpon – to przydatne narzędzie dla architektów i projektantów. Umożliwia ona użycie rzeczywistych odcieni farb AkzoNobel przy korzystaniu z popularnych programów, takich jak Photoshop, AutoCad, Archicad czy Sketchup.

Interpon

Fot. AkzoNobel

Dostępna za darmo wtyczka pozwala projektantom na wykorzystanie w swoich projektach odcieni, które są łatwo dostępne jako kolory farb proszkowych Interpon. Narzędzie opracowane przez AkzoNobel podpowiada też, jakie barwy będą najlepiej pasować do tych już wybranych – w ten sposób firma oferuje swoją ekspertyzę kolorystyczną online. Jak mówi Russell Deane, manager Powder Coatings AkzoNobel, nowe narzędzie jest odpowiedzią na wciąż postępującą cyfryzację naszego życia.

Pierwsze opinie na temat wtyczki są bardzo pozytywne. Przedstawiciele francuskiej firmy Metacolor zwrócili uwagę na to, że dotychczas nie byli w stanie wizualizować klientom kolorów, którymi ci byli zainteresowani. Teraz, dzięki cyfrowej palecie Interpon, będzie to możliwe – a podjęcie decyzji co do wyboru odcienia stanie się dużo prostsze.

Wtyczka – w wersji na różne programy – dostępna jest do ściągnięcia na stronie Interpon.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA