REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kolorowe boiska – dziesiąte boisko już otwarte!

22 września w Manasterzu na Podkarpaciu odbyło się otwarcie kolejnego boiska-nagrody w konkursie „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”. To już dziesiąty obiekt ufundowany przez Śnieżkę w ramach akcji.

Kolorowe boiska

Fot. arch. Śnieżka

Szkoła podstawowa w Manasterzu zyskała nowoczesne, wielofunkcyjne (do koszyków, piłki ręcznej, siatkówki i piłki nożnej) boisko wykonane przez firmę Tamex. Jest to nagroda za najbardziej kreatywny projekt zgłoszony do tegorocznej edycji konkursu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”.

Otwarcie uświetnił swoją obecnością znany polski bramkarz, były reprezentant Polski, Radosław Majdan. Wziął on udział w przecięciu wstęgi i wystąpił w roli sędziego meczu inauguracyjnego. Ponadto w jubileuszowej imprezie wzięli udział również przedstawiciele szkół, które zwyciężyły w poprzedniej edycji konkursu. Było to piękne podsumowanie ostatnich dziesięciu lat, w ciągu których dziesięć małych szkół z różnych zakątków Polski otrzymało nowe boiska, a kilkaset placówek zostało nagrodzonych farbami i zestawami sportowymi.

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA