REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Poczwarka wybrana przez internautów w konkursie Farrow&Ball


Szarozielony odcień farby o nazwie Chrysalis (z ang. poczwarka) został wybrany zwyciężcą My Colour Competition organizowanym przez Farrow&Ball. W głosowaniu udział wzięło ponad 12 000 internautów z różnych krajów.

Po przeanalizowaniu przez ekspertów od Farrow&Ball ponad 800 zgłoszeń i wybraniu z nich 20 najlepszych, internauci w ostatnich dniach sierpnia mogli głosować na ich zdaniem najlepszy kolor. Po przeanalizowaniu ponad 12 000 głosów zwycięzcą konkursu został kolor Chrysalis, który wymyśliła Samantha Mansell.

Jak sama autorka mówi o swoim kolorze: „Poczwarka motyla zwanego monarchą. Jest to piękny szarozielony odcień, który tworzy cudowną współczesną neutralność. Wyglądający jak wyrzeźbiony, kształt poczwarki ze dodatkiem naturalnych złotych szczegółów sprawia, że poczwarki wyglądają raczej jak cenny kawałek biżuterii. Naturalne, zachwycające i proste”.

Zwyciężczyni konkursu otrzyma 50 litrów farby w zaproponowanym przez siebie odcieniu, która wyprodukowa zostanie specjalnie dla niej przez Farrow&Ball.

W finałowym głosowaniu internautów brało udział 20 zaproponowanych kolorów wraz z opisami. Wśród nich nie zabrakło tak ciekawych pomysłów jak: Colonel Gray (Musztarda Pułkownika), Faraday Gray (Szarość Faradaya) czy Federal Pink (Federalny róź).

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA