REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Klub Fachowca Kabe – kolejna edycja


Rusza kolejna edycja programu Klub Fachowca firmy Kabe. Wystarczy zbierać punkty przy zakupie produktów Kabe, aby wybierać spośród dziesiątek nagród.

Klub Fachowca KabeAby wziąć udział w programie Klub Fachowca należy zarejestrować się na stronie www.klubfachowca.pl, pobrać mobilną aplikację, a następnie przy jej pomocy skanować kody kreskowe zakupionych produktów i wysyłać je na serwer obsługujący program (lista punktowanych produktów również jest dostępna na stronie). W ten sposób na swoim koncie gromadzimy punkty, które możemy później wymienić na cenne nagrody.

Klub Fachowca to również liczne porady i ciekawostki, które publikowane są na stronie programu. Pod adresem tym znaleźć można również szczegółowe informacje dotyczące korzystania z aplikacji, zbierania punktów i wymieniania ich na nagrody. Zapraszamy!

Źródło: KABE

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA