REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kanye West i niechlubny mural

Kanye już nie całuje się z Kanyem. Ze ściany budynku przy jednej z ulic Sydney zniknął słynny mural, który w krótkim czasie stał się hitem internetu. Przedstawiał on Kanyego Westa… całującego się ze sobą samym.

Kanye West mural

Fot. instagram.com/scottiemarsh

Jak wiadomo, murale mogą śmiało komentować rzeczywistość, a przy tym – budzić rozbawienie, ale i kontrowersje. Przykładem takiego dzieła jest słynne już malowidło przedstawiające amerykańskiego rapera Kanyego Westa.

Wysoki na sześć metrów mural pojawił się na początku tego roku w Chippendale, artystycznej dzielnicy Sydney. Jego autorem jest australijski artysta Scott Marsh. Malowidło miało być odpowiedzią na zdjęcie całujących się Kanyego Westa i Kim Kardashian przed galą Grammy Awards.

Dlaczego raper całuje się z samym sobą? To oczywiście aluzja do jego legendarnego już narcyzmu. Muzyk nie ma problemu ze stwierdzeniem, że jest najważniejszym artystą na świecie.

Trafność i pomysł sprawiły, że mural Scotta Marsha szybko zrobił furorę w mediach społecznościowych. Zrobiło się o nim głośno. Jak twierdzi sam artysta, wkrótce potem skontaktowano się z nim, proponując mu zamalowanie muralu za pięciocyfrową kwotę. W odpowiedzi zażądał… kwoty sześciocyfrowej i dożywotniej dostawy butów Yeezy Boost, marki Kanyego Westa.

Czy ostatecznie oferta została przyjęta – nie wiadomo. Faktem jest jednak, że kilka dni temu Marsh zamalował ostatecznie swoje dzieło. Plotka głosi, że otrzymał za to 100 tys. dolarów. Nie wiadomo tylko od kogo – czy od dbającego o wizerunek rapera, czy może od jednego z wiernych fanów?

Źródło: tvn24.pl

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA