REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

KABE – nowe murale w Opolu i Andrychowie

Akcja muralowa KABE kwitnie! W ostatnim czasie powstały dwa nowe murale wykonane przy użyciu farb KABE. Jeden przedstawia podwodny świat, tematem drugiego jest zaś las.

KABEJeden z murali przyozdobił budynek na Osiedlu Zawadzkim w Opolu, w pobliżu basenów – stąd pomysł, aby motywem przewodnim był podwodny świat. Projekt został zrealizowany we współpracy z firmą muralową Nietak z Rudy Śląskiej.

Drugie malowidło powstało natomiast na zlecenie nadleśnictwa w Andrychowie. I tu głównym tematem jest przyroda, ale w tym wypadku dominują wizerunki leśnych zwierząt oraz motyw listka bukowego (w lasach andrychowskich rosną przede wszystkim buki). Mural został wykonany przez UMA STUDIO Justyna Szarowska.

KABEŹródło, fotografie: KABE

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA