REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Jotun zaprasza na SPE Offshore Europe

Już za niecałe dwa tygodnie eksperci z branży morskiej spotkają się na jednym z najważniejszych poświęconych im wydarzeń w Europie – SPE Offshore Europe w Wielkiej Brytanii. Firma Jotun ogłosiła, że będzie obecna na targach.

Jotun SPE Offshore Europe

Fot. ibrahim34 / pixabay.com

Konferencja i wystawa SPE Offshore Europe odbędą się w dniach 5-8 września tego roku w Aberdeen w Wielkiej Brytanii. Jest to jedna z najważniejszych europejskich imprez poświęconych przemysłowi morskiemu.

Wśród wystawców obecnych na targach będzie także Jotun. Eksperci gotowi będą odpowiedzieć na wszelkie pytania, a prócz tego służą zestawem najnowszych broszur dotyczących produktów firmy. Norweski producent zaprasza wszystkich zainteresowanych na stoisko 3B63.

Fot. arch. Jotun

Fot. arch. Jotun

Źródło: Jotun

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA