REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Iron Maiden i samolot z rozmachem

Trzeba przyznać, że grupa Iron Maiden ma rozmach! W swoją najbliższą trasę koncertową dookoła świata zespół wybierze się w specjalnie pomalowanym samolocie, pilotowanym przez samego Bruce'a Dickinsona – lidera grupy i zawodowego pilota.

Iron Maiden

Fot. ironmaiden.com

Maszyna, którą w przyszłym roku Iron Maiden wybierze się w swoją trasę, to ogromny Boeing 747-400 Jumbo Jet (okrzyknięty „Królową Przestworzy”, ang. „Queen of the Skies”). Zdobi go specjalny wzór z logo zespołu. Trzeba przyznać, że samolot prezentuje się imponująco.

Źródło: ironmaiden.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA