REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

INNOCHEM – nabór od 1 lutego

1 lutego rusza nabór wniosków do pierwszego konkursu w ramach programu INNOCHEM, który wspiera polskie innowacje w dziedzinie chemii. Zainteresowani przedsiębiorcy będą mogli zgłaszać swoje projekty przez miesiąc.

INNOCHEM

Fot. marshlight / Foter.com / CC BY-NC-ND

Nabór potrwa od 1 lutego do 1 marca. Dofinansowanie otrzymać może przedsiębiorca lub konsorcjum przedsiębiorców, a całkowity budżet pierwszego konkursu to 120 mln złotych. Minimalna wartość kosztów kwalifikowanych wynosi milion złotych, maksymalna – 20 mln zł.

INNOCHEM to program Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, który ma wesprzeć polskie firmy w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań. Więcej na jego temat w naszym artykule.

Źródło: PAP, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA