REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Huntsman zwiększa produkcję specjalistycznych amin

Oddział Performance Products firmy Huntsman Corporation zapowiedział rozszerzenie produkcji specjalistycznych amin w dwóch swoich fabrykach – na Węgrzech i w Stanach Zjednoczonych.

Huntsman

Fot. arch. Huntsman

Zdolność produkcyjna w zakresie specjalistycznych amin zakładu w Petfurdo na Węgrzech ma się zwiększyć o co najmniej 20%. Podobnie – w fabryce w Conroe w Teksasie (USA). W 2016 prawdopodobnie produkcja w zakładach Huntsman jeszcze się zwiększy.

Zarząd zdecydował się na taki krok ze względu na coraz większe w ostatnich latach zapotrzebowanie na specjalistyczne aminy, stosowane do produkcji pianek poliuretanowych, farb i powłok, smarów i detergentów. Mimo że w ciągu ostatnich 15 lat produkcja tego typu środków w Petfurdo była stopniowo rozszerzana, ostatnio popyt na nie zaczął przerastać podaż. Znacząco zwiększając produkcję Huntsman wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA