REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Hammerite Ultima – nowość AkzoNobel na każdy metal

AkzoNobel wprowadza do sprzedaży nową linię wodorozcieńczalnych farb na metal Hammerite Ultima. Mają one skutecznie chronić podłoża metalowe przed rdzą.

Hammerite Ultime AkzoNobel farby

Fot. arch. AkzoNobel

Farby Hammerite Ultima można stosować na wszystkich rodzajach podłoży metalowych. Tworzą one doskonałą barierę ochronną. Prócz tego wyróżnia je łatwa aplikacja – można je nanieść bezpośrednio na podłoże, także ze śladami rdzy, bez potrzeby gruntowania.

Ochrona na każdy metal

Innowacyjność nowej linii farb tkwi przede wszystkim w ich szybkoschnącej wodorozcieńczalnej formule. Jak komentuje Ruud Joosten, dyrektor ds. operacyjnych AkzoNobel:

Ograniczanie wpływu naszych produktów na środowisko jest kluczowym elementem strategii People. Planet. Paint. Hammerite Ultima to świetny przykład tego, jak nasze innowacje produktowe napędzają niezwykłą transformację branży farb i powłok.

Luc Rens, Global Marketing Manager działu drewna i metalu na oddziale Decorative Paints, podkreśla, że klienci potrzebują najlepszej, a zarazem uniwersalnej ochrony – dla każdego rodzaju metalu:

W wielu przypadkach klienci nie wiedza nawet, z jakim rodzajem metalu mają do czynienia, co wprowadza spore zamieszanie. Dzięki linii Hammerite Ultima klient zawsze dokona właściwego wyboru, co daje mu spokój i pewność, że zapewnił metalowi długotrwałą ochronę.

W Niemczech, Hiszpanii i Francji już w sprzedaży

Nowa linia farb nadaje się do stosowania na różnych elementach – od bram i ogrodzeń po barierki i metalowe meble ogrodowe. Obecnie nowe farby dostępne są w sprzedaży w Niemczech, Hiszpanii i Francji. Wkrótce zostaną wprowadzone również na inne rynki.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA