REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Valspar

Valspar

Inver Polska
ul. Metalowców 49
39-200 Dębica

tel. +48 14 680 90 20

 

Chcę kupić...

Kontakt mailowy z Działem Sprzedaży

captcha

Chcę zostać dealerem...

Kontakt mailowy z osobą odpowiedzialną za dystrybutorów

captcha

Mam pytanie techniczne...

Kontakt z Działem Technicznym

captcha

Inne pytania

Jeśli masz inne pytania zadaj je tutaj

captcha

Jesteśmy firmą z ponad 200-letnią historią. Zaczynaliśmy w 1806 roku jako nieduży producent lakierów z Minneapolis w USA, dziś zajmujemy szóste miejsce w rankingu największych wytwórców farb na świecie i zatrudniamy blisko 10 000 pracowników w 25 krajach. Od 1996 roku jesteśmy obecni również w Europie, gdzie posiadamy 1200 pracowników i 10 dużych zakładów produkcyjnych.
Oferujemy farby ciekłe, w sprayu i proszkowe do wszelkich możliwych zastosowań, od architektonicznych poprzez przemysłowe i samochodowe aż po lakiery do drewna i powłoki opakowaniowe. Do naszych najbardziej znanych marek należą PlastiKote, De Beer Car Refinishes, House of Color, Cabot Stain czy Barn & Fence. www.valspar.com

W roku 2013 do naszej grupy dołączył Inver – wywodzący się z Włoch renomowany producent farb i lakierów przemysłowych. Obecnie Inver zatrudnia ok. 600 pracowników w siedmiu europejskich oddziałach. Oprócz naszej siedziby w Dębicy i sieci sprzedaży w Polsce, Inver aktywny jest oczywiście we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.
W ofercie marki Inver znajdą Państwo ponad 300 linii farb ciekłych, a także bogaty zestaw farb proszkowych. Nasze farby są trwałe, przyjazne środowisku, a przy tym prezentują się efektownie, wykorzystując nowatorskie efekty specjalne. www.inver.com

Artykuły

Sherwin-Williams już największym producentem farb

Sherwin-Williams już największym producentem farb (News)

Hasło reklamowe Sherwin-Williams „Cover the Earth” nabrało nowego znaczenia. Firma zakończyła transakcję przejęcia koncernu Valspar i tym samym – z przychodami na poziomie ok. 15 mld $ – awansowała na pierwsze miejsce rankingu największych producentów farb na świecie.
Axalta łakomym kąskiem na rynku

Axalta łakomym kąskiem na rynku (Artykuł)

Valspar oraz jego nowy właściciel, Sherwin-Williams, podjęli decyzję o sprzedaży północnoamerykańskiego oddziału farb do drewna koncernowi Axalta Coating Systems. Jakie znaczenie będzie mieć ta transakcja dla światowego rynku? Jak zmieni się pozycja Axalty? Portal European Coatings zapytał o to ekspertkę z firmy Freedonia Group, Ellen Kriz.
Jak wybierać kolor? Czym się inspirować?

Jak wybierać kolor? Czym się inspirować? (Artykuł)

Wybór koloru farby ściennej to poważne wyzwanie – poradników nigdy dość. Prezentujemy więc kolejny, przygotowany przez Studio@Gizmodo we współpracy z marką Valspar. Zobaczcie, czym radzą kierować się eksperci!
Axalta przejmuje oddział Industrial Wood Valspara

Axalta przejmuje oddział Industrial Wood Valspara (News)

Firma Axalta Coating Systems doszła do porozumienia z koncernem Valspar oraz Sherwin-Williams w sprawie przejęcia oddziału Valspar North American Industrial Wood Coatings. Został on zakupiony za 420 mln $.
Sherwin-Williams i Valspar przesuwają datę

Sherwin-Williams i Valspar przesuwają datę (News)

Firmy Sherwin-Williams i Valspar przesunęły datę ostatecznego przejęcia Valspar – z 21 marca na 21 czerwca 2017. Obecnie czekają one na aprobatę amerykańkiej Federalnej Komisji ds. Handlu.
Valspar w Las Vegas

Valspar w Las Vegas (Artykuł)

Las Vegas to miejsce, jakiego nie ma nigdzie indziej na ziemi. Wyrosły pośrodku pustkowia cel pielgrzymek poszukiwaczy przygód, hazardzistów i uczestników wieczorów kawalerskich, nigdy nie zasypiający, otoczony przez majestatyczne góry. Architekci, którzy próbują w tym otoczeniu stworzyć coś efektownego, nie mają łatwego zadania. W przypadku nowego stadionu T-Mobile Arena jednak udało się to – z niemałą pomocą farb Valspar.
Askval.com – na problemy z kolorem

Askval.com – na problemy z kolorem (News)

Wszyscy wiemy, że wybór odcienia farby to jeden z najtrudniejszych etapów odmalowywania mieszkania. Aby ułatwić trochę to zadanie, Valspar przygotował specjalną interaktywną stronę internetową.
Sherwin-Williams kupuje Valspar

Sherwin-Williams kupuje Valspar (News)

Trzeci największy producent farb na globalnym rynku, Sherwin-Williams, zamierza przejąć firmę Valspar. Jeśli transakcja dojdzie do skutku, z połączenia obu przedsiębiorstw powstanie największy koncern farbiarski na świecie.
Valspar w Polsce

Valspar w Polsce (Artykuł)

Valspar idzie jak burza – po przejęciu grupy Inver i wkroczeniu na polski rynek amerykański gigant powoli staje się jednym z najważniejszych producentów farb proszkowych w Polsce. A to dopiero początek! O obecnej sytuacji oraz planach na najbliższe lata rozmawiamy z dyrektorem, panem Adamem Motyką.
Valspar przejmuje ISVA Vernici

Valspar przejmuje ISVA Vernici (News)

Valspar ogłosił przejęcie firmy ISVA Vernici, włoskiego wytwórcy powłok typu coil coating. Dzięki transakcji koncern zwiększy swoje możliwości produkcyjne w Europie, a także poszerzy swoją ofertę o nowe specjalistyczne produkty.

Multimedia

Walentynki w kolorze

Walentynki w kolorze

14 lutego 2016

Valspar Rehab i Smutny Mebel

17 października 2015

Valspar maluje w Londynie

11 kwietnia 2015
 REKLAMA