REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Valspar

Valspar

Inver Polska
ul. Metalowców 49
39-200 Dębica

tel. +48 14 680 90 20

 

Chcę kupić...

Kontakt mailowy z Działem Sprzedaży

captcha

Chcę zostać dealerem...

Kontakt mailowy z osobą odpowiedzialną za dystrybutorów

captcha

Mam pytanie techniczne...

Kontakt z Działem Technicznym

captcha

Inne pytania

Jeśli masz inne pytania zadaj je tutaj

captcha

Jesteśmy firmą z ponad 200-letnią historią. Zaczynaliśmy w 1806 roku jako nieduży producent lakierów z Minneapolis w USA, dziś zajmujemy szóste miejsce w rankingu największych wytwórców farb na świecie i zatrudniamy blisko 10 000 pracowników w 25 krajach. Od 1996 roku jesteśmy obecni również w Europie, gdzie posiadamy 1200 pracowników i 10 dużych zakładów produkcyjnych.
Oferujemy farby ciekłe, w sprayu i proszkowe do wszelkich możliwych zastosowań, od architektonicznych poprzez przemysłowe i samochodowe aż po lakiery do drewna i powłoki opakowaniowe. Do naszych najbardziej znanych marek należą PlastiKote, De Beer Car Refinishes, House of Color, Cabot Stain czy Barn & Fence. www.valspar.com

W roku 2013 do naszej grupy dołączył Inver – wywodzący się z Włoch renomowany producent farb i lakierów przemysłowych. Obecnie Inver zatrudnia ok. 600 pracowników w siedmiu europejskich oddziałach. Oprócz naszej siedziby w Dębicy i sieci sprzedaży w Polsce, Inver aktywny jest oczywiście we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.
W ofercie marki Inver znajdą Państwo ponad 300 linii farb ciekłych, a także bogaty zestaw farb proszkowych. Nasze farby są trwałe, przyjazne środowisku, a przy tym prezentują się efektownie, wykorzystując nowatorskie efekty specjalne. www.inver.com

Artykuły

Valspar w Las Vegas

Valspar w Las Vegas (Artykuł)

Las Vegas to miejsce, jakiego nie ma nigdzie indziej na ziemi. Wyrosły pośrodku pustkowia cel pielgrzymek poszukiwaczy przygód, hazardzistów i uczestników wieczorów kawalerskich, nigdy nie zasypiający, otoczony przez majestatyczne góry. Architekci, którzy próbują w tym otoczeniu stworzyć coś efektownego, nie mają łatwego zadania. W przypadku nowego stadionu T-Mobile Arena jednak udało się to – z niemałą pomocą farb Valspar.
Askval.com – na problemy z kolorem

Askval.com – na problemy z kolorem (News)

Wszyscy wiemy, że wybór odcienia farby to jeden z najtrudniejszych etapów odmalowywania mieszkania. Aby ułatwić trochę to zadanie, Valspar przygotował specjalną interaktywną stronę internetową.
Sherwin-Williams kupuje Valspar

Sherwin-Williams kupuje Valspar (News)

Trzeci największy producent farb na globalnym rynku, Sherwin-Williams, zamierza przejąć firmę Valspar. Jeśli transakcja dojdzie do skutku, z połączenia obu przedsiębiorstw powstanie największy koncern farbiarski na świecie.
Valspar w Polsce

Valspar w Polsce (Artykuł)

Valspar idzie jak burza – po przejęciu grupy Inver i wkroczeniu na polski rynek amerykański gigant powoli staje się jednym z najważniejszych producentów farb proszkowych w Polsce. A to dopiero początek! O obecnej sytuacji oraz planach na najbliższe lata rozmawiamy z dyrektorem, panem Adamem Motyką.
Valspar przejmuje ISVA Vernici

Valspar przejmuje ISVA Vernici (News)

Valspar ogłosił przejęcie firmy ISVA Vernici, włoskiego wytwórcy powłok typu coil coating. Dzięki transakcji koncern zwiększy swoje możliwości produkcyjne w Europie, a także poszerzy swoją ofertę o nowe specjalistyczne produkty.
Valspar Rehab – uratujmy meble!

Valspar Rehab – uratujmy meble! (Artykuł)

Każdego roku na wysypiska trafia 8 mln ton mebli. Niechciane, zaniedbane, zapomniane – stłoczone na śmietnikach, wystawione na ulice, narażone na pogardliwe spojrzenia. Uratujmy te biedactwa! – nawołuje Valspar.
Valspar przejmuje Quest

Valspar przejmuje Quest (News)

Koncern Valspar ogłosił przejęcie firmy Quest Specialty Chemicals, specjalizującej się w produkcji lakierów samochodowych i farb przemysłowych.
Powłoki coil coating do roku 2019

Powłoki coil coating do roku 2019 (Artykuł)

Szybko wzrasta światowe zapotrzebowanie na powłoki typu coil coating. Za sprawą dynamicznego rozwoju budownictwa, branży samochodowej i sprzętu AGD rynek ten będzie rósł w tempie...
Rynek farb ochronnych w latach 2014-2019

Rynek farb ochronnych w latach 2014-2019 (Artykuł)

Rynek farb ochronnych rośnie w siłę. Rozwój przemysłu budowlanego w rejonie Azji i Pacyfiku, rozbudowa i modernizacja infrastruktury oraz zwiększająca się produkcja samochodów na świecie sprawiły, że zapotrzebowanie na ten rodzaj powłok jest coraz większe.
Światowy rynek farb – ranking Coatings World za 2013

Światowy rynek farb – ranking Coatings World za 2013 (Artykuł)

Zespół redakcyjny portalu Coatings World przygotował po raz kolejny zestawienie czołowych producentów farb i powłok na świecie. Niespodzianek nie ma, choć już w pierwszej dziesiątce zaszły pewne przetasowania...

Multimedia

Walentynki w kolorze

Walentynki w kolorze

14 lutego 2016

Valspar Rehab i Smutny Mebel

17 października 2015

Valspar maluje w Londynie

11 kwietnia 2015
 REKLAMA