REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  JUB

JUB

Przedstawiciel JUB w Polsce:
N-color
Ul. Jana Pawła II 25
41-100 Siemianowice Śląskie

tel./fax +48 32 229 8082
tel. 502 371 808

Chcę kupić...

Napisz do nas jeśli chcesz kupić nasze farby

captcha

Chcę zostać dealerem...

Chcesz zostać przedstawicielem JUB? Zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

captcha

Mam pytanie techniczne...

Masz pytanie techniczne? Zadzwoń!

captcha

135 lat tradycji firmy JUB mówi samo za siebie. Wywodzący się ze Słowenii producent ma obecnie dziewięć dużych pododdziałów, zatrudnia 572 pracowników, a jego farby można kupić w dwudziestu krajach. Produkcją zajmują się dwie fabryki, jedna na terenie Słowenii, druga – Serbii. Powszechnie już rozpoznawaną i cenioną marką JUB jest JUPOL.

W ofercie firmy znajdują się zewnętrzne i wewnętrzne farby do ścian – zarówno tradycyjne farby dekoracyjne, jak i grunty, tynki, masy szpachlowe i produkty o specjalnym przeznaczeniu. Prócz tego JUB oferuje wodorozcieńczalne farby do drewna i metalu, które nadają się również do malowania zabawek. Firma kładzie nacisk na innowacyjność, czego najlepszym dowodem jest prężnie działający duży ośrodek naukowo-badawczy JUB Technology Research Centre powołany do życia w 2008 roku.

W Polsce dystrybucją farb JUB (JUPOL) zajmuje się firma N-color z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Oferuje ona zarówno gotowe produkty, jak i – dzięki mieszalnikowi i szerokiej gamie pigmentów – farby w dowolnym, wymarzonym kolorze.

Artykuły

Wzornik kolorów Jumix – farby Jupol

Wzornik kolorów Jumix – farby Jupol (Artykuł)

Jumix to wzornik kolorów od słoweńskiej firmy JUB. W większej wersji wzornika oprócz kolorów farb do ścian można znaleźć dodatkowe efekty.
JUB – nowości w ofercie

JUB – nowości w ofercie (News)

W ofercie firmy JUB pojawiły się nowości – między innymi ulepszona formuła farby JUPOL Gold oraz farba ścienna JUPOL Spray.
 REKLAMA