REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Hempel

Hempel

HEMPEL (POLAND) SP z o.o.
Ul. Szymanowskiego 2
PL-80-280 Gdansk

Tel: +48 (58) 5218900

Firma Hempel (Poland) Sp. z o.o. , dostawca najnowszych technologii malarskich w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych w przemyśle morskim i lądowym posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004. Certyfikaty te zostały przyznane przez LRQA. Nadrzędnym celem działalności jest stałe doskonalenie usług tak, aby jak najlepiej i jak najszybciej zaspokajać potrzeby naszych klientów. Zapewniamy, że:

    • nasze wyroby dzięki swojemu sprawdzonemu działaniu oraz konkurencyjnej cenie spełnią oczekiwania naszych klientów,
    • zatrudniamy doświadczoną kadrę kierowniczą i wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy w sposób ciągły podnoszą swoje umiejętności,
    • wdrożone przez nas systemy zapewnienia jakości spełniają wymagania międzynarodowej normy ISO 9001 i ISO 14001

Nasza dewiza – „LIDER DZIĘKI JAKOSCI” 
Oznacza, że menedżerowie i pracownicy Hempel (Poland) traktują jakość bezwzględnie priorytetowo, aby dostawcy i odbiorcy byli dumni z faktu, że są naszymi klientami, a inni zabiegali o uzyskanie takiego statusu

Artykuły

Strefa rozpryskowa pod ochroną z farbami Hempel

Strefa rozpryskowa pod ochroną z farbami Hempel (News)

Strefa rozpryskowa to ten obszar konstrukcji morskich, który wymaga szczególnej ochrony, jest bowiem narażony zarówno na czynniki korozyjne z powietrza, jak i z morza. Z myślą o niej Hempel wprowadził na rynek nową farbę epoksydową.
Energetyka wiatrowa rozwija się z Covestro

Energetyka wiatrowa rozwija się z Covestro (Artykuł)

Wiatr to jedno z najbardziej „zielonych” źródeł energii, nic więc dziwnego, że energetyka wiatrowa dynamicznie się dziś rozwija. Aby jednak maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie daje, potrzebne są tańsze w produkcji i użytkowaniu turbiny wiatrowe. Nad takimi rozwiązaniami pracuje między innymi firma Covestro.
Hempaline Defend – skuteczna ochrona zbiorników

Hempaline Defend – skuteczna ochrona zbiorników (News)

Cysterny na paliwo, zbiorniki do przetwarzania i zbiorniki szczelinowe wymagają powłoki wewnętrznej, która nie tylko będzie się sprawdzała w bardzo trudnych warunkach, ale i będzie prosta i szybka w aplikacji. Warunki te spełnia nowa linia wewnętrznych pokryć epoksydowych Hempel, Hempaline Defend.
500 okrętów z systemem Hempaguard

500 okrętów z systemem Hempaguard (News)

Firma Hempel ma powody do świętowania. Jej nagradzany system Hempaguard został już wykorzystany do zabezpieczenia 500 okrętów.
Farby Hempel zgodne z NORSOK M-501

Farby Hempel zgodne z NORSOK M-501 (News)

Firma Hempel ogłosiła, że dostosowała swoją ofertę do wymogów standardu NORSOK M-501. Dzięki temu jej systemy powłok będą mogli wybierać również klienci, w przypadku których ten najważniejszy skandynawski standard branży gazowo-olejowej jest wymagany.
Hempel sprzedaje Blome International

Hempel sprzedaje Blome International (News)

Hempel ogłosił, że sprzedaje podlegającą mu dotychczas firmę Blome International, specjalizującą się w produkcji powłok i wykładzin antykorozyjnych. Blome będzie od tej pory funkcjonować jako niezależna jednostka.
Hempel – pierwsza fabryka w Rosji

Hempel – pierwsza fabryka w Rosji (News)

Firma Hempel dokonała oficjalnego otwarcia nowego zakładu produkcyjnego w Uljanowsku w Rosji. Rocznie fabryka ma dostarczać 16 mln litrów farb ochronnych i antykorozyjnych.
Nowy prezes firmy Hempel

Nowy prezes firmy Hempel (News)

Znamy już nazwisko nowego prezesa firmy Hempel. Obejmie on stanowisko w marcu 2016, gdy zgodnie z zapowiedzią dotychczasowy prezes, Pierre-Yves Jullien, odejdzie na emeryturę.
100 lat firmy Hempel – i co dalej?

100 lat firmy Hempel – i co dalej? (News)

Hempel kończy 100 lat! W Hamburgu świętowano jubileusz podczas specjalnej imprezy na tarasie na szczycie Atlantic-Haus.
Axalta i Hempel – strategiczna współpraca

Axalta i Hempel – strategiczna współpraca (News)

Hempel łączy siły z Axalta Coating Systems! Obydwa koncerny nawiązały właśnie strategiczną współpracę.

Multimedia

Hempel pomaga w Kambodży

18 marca 2014
 REKLAMA