REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Hempel

Hempel

HEMPEL (POLAND) SP z o.o.
Ul. Szymanowskiego 2
PL-80-280 Gdansk

Tel: +48 (58) 5218900

Firma Hempel (Poland) Sp. z o.o. , dostawca najnowszych technologii malarskich w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych w przemyśle morskim i lądowym posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004. Certyfikaty te zostały przyznane przez LRQA. Nadrzędnym celem działalności jest stałe doskonalenie usług tak, aby jak najlepiej i jak najszybciej zaspokajać potrzeby naszych klientów. Zapewniamy, że:

    • nasze wyroby dzięki swojemu sprawdzonemu działaniu oraz konkurencyjnej cenie spełnią oczekiwania naszych klientów,
    • zatrudniamy doświadczoną kadrę kierowniczą i wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy w sposób ciągły podnoszą swoje umiejętności,
    • wdrożone przez nas systemy zapewnienia jakości spełniają wymagania międzynarodowej normy ISO 9001 i ISO 14001

Nasza dewiza – „LIDER DZIĘKI JAKOSCI” 
Oznacza, że menedżerowie i pracownicy Hempel (Poland) traktują jakość bezwzględnie priorytetowo, aby dostawcy i odbiorcy byli dumni z faktu, że są naszymi klientami, a inni zabiegali o uzyskanie takiego statusu

Artykuły

Energetyka wiatrowa rozwija się z Covestro

Energetyka wiatrowa rozwija się z Covestro (Artykuł)

Wiatr to jedno z najbardziej „zielonych” źródeł energii, nic więc dziwnego, że energetyka wiatrowa dynamicznie się dziś rozwija. Aby jednak maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie daje, potrzebne są tańsze w produkcji i użytkowaniu turbiny wiatrowe. Nad takimi rozwiązaniami pracuje między innymi firma Covestro.
Hempaline Defend – skuteczna ochrona zbiorników

Hempaline Defend – skuteczna ochrona zbiorników (News)

Cysterny na paliwo, zbiorniki do przetwarzania i zbiorniki szczelinowe wymagają powłoki wewnętrznej, która nie tylko będzie się sprawdzała w bardzo trudnych warunkach, ale i będzie prosta i szybka w aplikacji. Warunki te spełnia nowa linia wewnętrznych pokryć epoksydowych Hempel, Hempaline Defend.
500 okrętów z systemem Hempaguard

500 okrętów z systemem Hempaguard (News)

Firma Hempel ma powody do świętowania. Jej nagradzany system Hempaguard został już wykorzystany do zabezpieczenia 500 okrętów.
Farby Hempel zgodne z NORSOK M-501

Farby Hempel zgodne z NORSOK M-501 (News)

Firma Hempel ogłosiła, że dostosowała swoją ofertę do wymogów standardu NORSOK M-501. Dzięki temu jej systemy powłok będą mogli wybierać również klienci, w przypadku których ten najważniejszy skandynawski standard branży gazowo-olejowej jest wymagany.
Hempel sprzedaje Blome International

Hempel sprzedaje Blome International (News)

Hempel ogłosił, że sprzedaje podlegającą mu dotychczas firmę Blome International, specjalizującą się w produkcji powłok i wykładzin antykorozyjnych. Blome będzie od tej pory funkcjonować jako niezależna jednostka.
Hempel – pierwsza fabryka w Rosji

Hempel – pierwsza fabryka w Rosji (News)

Firma Hempel dokonała oficjalnego otwarcia nowego zakładu produkcyjnego w Uljanowsku w Rosji. Rocznie fabryka ma dostarczać 16 mln litrów farb ochronnych i antykorozyjnych.
Nowy prezes firmy Hempel

Nowy prezes firmy Hempel (News)

Znamy już nazwisko nowego prezesa firmy Hempel. Obejmie on stanowisko w marcu 2016, gdy zgodnie z zapowiedzią dotychczasowy prezes, Pierre-Yves Jullien, odejdzie na emeryturę.
100 lat firmy Hempel – i co dalej?

100 lat firmy Hempel – i co dalej? (News)

Hempel kończy 100 lat! W Hamburgu świętowano jubileusz podczas specjalnej imprezy na tarasie na szczycie Atlantic-Haus.
Axalta i Hempel – strategiczna współpraca

Axalta i Hempel – strategiczna współpraca (News)

Hempel łączy siły z Axalta Coating Systems! Obydwa koncerny nawiązały właśnie strategiczną współpracę.
Nagroda NACE za Hempadur AvantGuard

Nagroda NACE za Hempadur AvantGuard (News)

Technologia Hempadur AvantGuard firmy Hempel została po raz kolejny doceniona. Przyznano za nią nagrodę Materials Performance Corrosion Innovation za rok 2014 na konferencji NACE.

Multimedia

Hempel pomaga w Kambodży

18 marca 2014
 REKLAMA