REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Consus Sp. z o.o.

Consus Sp. z o.o.

Metalowców 25
39-200 Dębica
Tel: +48 14 6814236

Chcę kupić...

Skontaktuj się z Działem Sprzedaży

captcha

Chcę zostać dealerem...

Skontaktuj się z Dyrektorem Sprzedaży

captcha

Mam pytanie techniczne...

Skontaktuj się z Działem Technicznym

captcha

Inne pytania

Kontakt dla pytań nie związanych ze sprzedażą i doradztwem technicznym

captcha

Consus dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją farb proszkowych. Tworzą ją osoby posiadające długoletnie doświadczenie w produkcji tego typu farb, co stanowi solidny potencjał gwarantujący odpowiedni rozwój firmy, którego ważnym elementem jest zaspokojenie oczekiwań jakościowych naszych klientów.

Farby proszkowe marki Consus
Oferujemy farby termoutwardzalne o szerokim spektrum zastosowań. Są to farby poliestrowe, poliestrowo-epoksydowe, epoksydowe. Każda z nich może być dostarczona w pełnej kolorystyce RAL, Pantone lub zgodnie z indywidualnym wymaganiem klienta. Nasze farby charakteryzują się różnymi stopniami połysku oraz struktur. Oferujemy także farby proszkowe ze specjalnymi efektami np. antycznymi, skóry czy młotkowymi (efekt młotkowy).

Jakość i stabilność produkcji
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, stabilnej, powtarzalnej wysokiej jakości naszych produktów zdobyliśmy już zaufanie wielu klientów, zarówno w kraju jak i za granicą. Farby proszkowe marki Consus są już znane na rynkach Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy oraz Słowacji. Ciągła chęć rozwoju, poprawy naszych produktów i spełniania wymogów stawianych przed naszymi farbami proszkowymi przez klientów, powoduje stały rozwój naszych produktów, który zapewniany jest poprzez ciągłe polepszanie bazy technicznej i technologicznej jak również poprzez pomoc i szkolenia u klientów.

Artykuły

Farby proszkowe Consus na Interlakokraska 2016

Farby proszkowe Consus na Interlakokraska 2016 (News)

Tegoroczne targi Interlakokraska w Moskwie przyciągnęły wystawców z całego świata. Nie zabrakło na nich również polskiej reprezentacji – wśród wytwórców prezentujących swoje produkty i technologie znalazła się firma Consus.
Targi Interlakokraska – już w tym tygodniu!

Targi Interlakokraska – już w tym tygodniu! (Artykuł)

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia tegorocznych targów Interlakokraska. We wtorek 11 marca w Moskwie spotkają się producenci farb z 22 krajów, w tym również z Polski.
Consus – farby proszkowe skrojone na miarę

Consus – farby proszkowe skrojone na miarę (Artykuł)

Consus to polski producent farb proszkowych, który dzięki elastyczności oraz wysokiej jakości oferowanych produktów zdążył sobie już zaskarbić zaufanie klientów m.in. z Rosji, Białorusi, Litwy i Holandii. Jaki jest jego klucz do sukcesu? Rozmawiamy o tym z jednym z właścicieli firmy Consus, panem Jerzym Kwiatkowskim.
Kobiety Biznesu i farby – Galina Stec

Kobiety Biznesu i farby – Galina Stec (Artykuł)

W tegorocznym rankingu 100 Kobiet Biznesu 2013 nie zabrakło i laureatek związanych z branżą farbiarską. 8. pozycję na liście zajmuje pani Galina Stec, która stoi na czele firmy Consus z Dębicy – jednego z najważniejszych polskich producentów farb proszkowych. Z myślą o czytelnikach naszego portalu przybliżamy sylwetkę pani prezes.
 REKLAMA