REKLAMA
Get Adobe Flash player

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Benjamin Moore

Benjamin Moore

B.M. Polska Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 100, 01-302 Warszawa

tel. +48 22 533 52 90,
+48 22 851 00 09
fax: +48 22 533 52 99

Chcę kupić...

Dział Sprzedaży

captcha

Chcę zostać dealerem...

Dział Sprzedaży

captcha

Mam pytanie techniczne...

Biuro Benjamin Moore

captcha

Inne pytania

Dział Sprzedaży

captcha

Benjamin Moore to więcej niż marka. To styl życia.

Poprzez zmianę barw otoczenia, zmianę tła, na którym rozgrywa się główny spektakl Twojego życia spełniasz swoje marzenia, wpływasz na emocje, nastrój i uczucia. Tworzysz wyjątkowy, indywidualny i niepowtarzalny świat. Wybierasz styl życia.

Hasło „Your Life Style” odnosi się do emocjonalnego charakteru marki Benjamin Moore oraz do profilu jej wyjątkowej grupy docelowej, zwracającej szczególną uwagę na styl, jakość, oryginalność i nietuzinkowość wybieranych rozwiązań. Elegancja i prestiż to najważniejsze cechy marki.

Ekskluzywne farby Benjamin Moore zmieniają klimat Twojego wnętrza, wprawiając ściany w taniec pod wpływem przenikającego światła i kuszą Cię do spędzania w nim wolnego czasu.

Legendarna marka.

We współczesnym świecie niewiele jest marek, które mogą pochwalić się ponad stuletnią historią. Każda z nich, aby przetrwać kolejne dziesięciolecia musiała wypracować standardy i zasady, które pozwalały jej skutecznie rywalizować z rosnącą konkurencją i zaspokajać potrzeby Klientów.

Bracia Moore zbudowali swoją firmę na solidnej podstawie, promując działalność łączącą przemysł z inteligencją i uczciwością. Słynne „Trzy I”, pochodzące od pierwszych liter wyrazów: „Inteligence” (inteligencja), „Industry” (przemysł), „Integrity” (uczciwość) znalazły potwierdzenie w grafice sygnetu logotypu („Triangle M”), opracowanego przez L.P.Moore’a w roku 1925.

Koncepcja „Trzech I” została przyjęta jako główna zasada firmy w zakresie obsługi Klienta, dostawców oraz w sposobie traktowania pracowników. Wspomniane wartości są doskonale znane obecnie pod pojęciami Przywództwa, Innowacji i Najwyższej Jakości.

Idealne połączenie tradycji z najnowszą technologią.

Kolor, innowacje, technologia – to główne kierunki rozwoju firmy Benjamin Moore & Co. Licząca ponad 11 tysięcy odcieni paleta kolorów, bogate portfolio nowoczesnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów decydują o tym, że marka Benjamin Moore stanowi synonim elegancji i najwyższej, legendarnej jakości.

Artykuły

Ogłaszamy Kolory Roku 2017!

Ogłaszamy Kolory Roku 2017! (Artykuł)

Zielony, niebieski i fiolet – te odcienie najczęściej otrzymywały tytuł Koloru Roku 2017 od światowych producentów. Sezon już w pełni, warto więc raz jeszcze zapoznać się z ich propozycjami, zanim rozpoczniemy wakacyjny remont.
Noc Muzeów z Benjamin Moore

Noc Muzeów z Benjamin Moore (News)

Firma Benjamin Moore włączyła się w ogólnopolską Noc Muzeów. 20 maja w showroomie Gdel & Grin House Design przy ul. Żelaznej 27 w Warszawie na uczestników Nocy czekał szereg atrakcji.
Corotech V450 – farba do wszystkiego

Corotech V450 – farba do wszystkiego (News)

Benjamin Moore wprowadził do sprzedaży „farbę do wszystkiego”. Corotech V450 może być stosowana nie tylko na ścianach, ale i na drewnie, metalu, szkle, ceramice, tworzywach sztucznych…
#OkiemEksperta o Kolorze Roku 2017 Benjamin Moore

#OkiemEksperta o Kolorze Roku 2017 Benjamin Moore (News)

W ramach projektu #OkiemEksperta firma Benjamin Moore zaprosiła projektantów i blogerów do wypowiedzenia się na temat Koloru Roku 2017 Benjamin Moore, nastrojowego fioletu Shadow. Powstał w ten sposób katalog, który zaprezentowano podczas spotkania w Warszawie.
Benjamin Moore pomoże chronić amerykańskie zabytki

Benjamin Moore pomoże chronić amerykańskie zabytki (Artykuł)

Benjamin Moore nawiązał współpracę z National Trust for Historic Preservation – prywatną organizacją non-profit, zajmującą się ochroną historycznych obiektów Ameryki. Wraz z nią firma przez najbliższe 12 miesięcy dbała będzie o sześć historycznych obiektów w Stanach Zjednoczonych.
Benjamin Moore w rzeszowskim salonie Harley-Davidson

Benjamin Moore w rzeszowskim salonie Harley-Davidson (News)

Otwarty na początku marca salon Game Over Cycles w Rzeszowie z motocyklami Harley-Davidson to największy salon tej legendarnej marki w Europie Środkowo-Wschodniej. Jego ściany pomalowane zostały farbami Benjamin Moore.
Farby Benjamin Moore w strefie Bloggers Zone

Farby Benjamin Moore w strefie Bloggers Zone (News)

Tegorocznym targom Home Decor w Poznaniu, które właśnie trwają, towarzyszy spotkanie blogerek wnętrzarskich Bloggers Zone. W ramach niego blogerki zajmują się aranżacją przykładowej przestrzeni mieszkalnej, wykorzystując produkty wystawców. Między innymi – farby Benjamin Moore.
Bezpłatne porady wnętrzarskie Betty Moore

Bezpłatne porady wnętrzarskie Betty Moore (News)

Dla wszystkich, którzy planują przedświąteczny remont i chcieliby zasięgnąć rady fachowca, Benjamin Moore ma specjalną propozycję. Bezpłatne porady Betty Moore w salonie firmowym w Warszawie – lub za pośrednictwem e-maila.
Jak powstała paleta 2017 Benjamin Moore?

Jak powstała paleta 2017 Benjamin Moore? (Artykuł)

Paleta na rok 2017 Benjamin Moore, na czele z pięknym fioletem Shadow 2117-30, zaskoczyła i zachwyciła wiele osób. Na blogu Betty Moore producent uchyla rąbka tajemnicy i pozwala zajrzeć za kulisy pracy zespołu kreatywnego, którego dziełem jest ten niezwykły zestaw.
Tajemniczy Kolor Roku 2017 Benjamin Moore

Tajemniczy Kolor Roku 2017 Benjamin Moore (Artykuł)

Nadchodzący rok należał będzie do fioletu – orzekli eksperci Benjamin Moore. Ale nie byle jakiego fioletu. Wybrany przez nich Kolor Roku 2017, Shadow 2117-30, to niezwykle tajemniczy i nastrojowy odcień. Odcień o stu twarzach.

Multimedia

Benjamin Moore i UFO

19 marca 2016

Benjamin Moore o kolorach 2015

7 stycznia 2015

Zamiast dmuchanego domu…

8 sierpnia 2014

Największe na świecie drewniane jojo

28 lipca 2014
Natura w kolorach Moora

Natura w kolorach Moora

17 kwietnia 2012
 REKLAMA