REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Vinyl firmy CIN zmieniają wizerunek


Produkty z linii Vinyl marki CIN zyskały nową, atrakcyjną szatę! Farby są już dostępne w sprzedaży w nowych opakowaniach.

farby CIN vinyl matt soft silkFarby z linii Vinyl – czyli Vinylmatt, VinylSoft i VinylSilk – można już znaleźć na sklepowych półkach w odświeżonych opakowaniach. Nowy wizerunek ma być odzwierciedleniem najwyższej jakości produktów CIN.

Farby dekoracyjne VinylMatt, VinylSoft i VinylSilk są dostępne w wielu różnych odcieniach. VinylMatt posiada matowe, maskujące wykończenie, VinylSoft tworzy powierzchnię typu półmat, zaś VinylSilk charakteryzuje wykończenie satynowe.

Prócz tego wszystkie trzy farby uzyskały najwyższą ocenę (A+) w badaniu przeprowadzonym przez Laboratorium Jakości Powietrza (LQAI), co oznacza, że spełniają nawet najbardziej rygorystyczne normy związane z ochroną jakości powietrza i emisją LZO. Są to również produkty odporne na rozwój grzybów, dlatego nadają się nawet do pomieszczeń zajmowanych przez wrażliwych lokatorów (np. dzieci).

Źródło: CIN

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
67%
33%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA