REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Farby przemysłowe  >  jachtowe i okrętowe
Dwutlenek ceru przyszłością farb przeciwporostowych?

Dwutlenek ceru przyszłością farb przeciwporostowych? (Artykuł)

Nie od dziś wiadomo, że natura może nam podsunąć niejeden doskonały pomysł. Tym razem naukowców zainspirowały algi – oraz wytwarzane przez nie związki, które, jak się okazuje, mogą być bardzo przydatne przy produkcji powłok przeciwporostowych.
System Jotun HPS przynosi wyniki

System Jotun HPS przynosi wyniki (Artykuł)

Kontenerowiec COSCO Europe, dla którego cztery lata temu zastosowano system Jotun Hull Performance Solutions (HPS), osiąga dziś dużo mniejsze zużycie paliwa i emisję szkodliwych substancji. Jotun właśnie opublikował dane, zebrane przez cztery lata funkcjonowania okrętu z systemem HPS.
Drużyna AkzoNobel trenuje przed Volvo Ocean Race

Drużyna AkzoNobel trenuje przed Volvo Ocean Race (News)

Podczas gdy większość z nas zwija się w kłębek pod ciepłym kocem, niektórzy właśnie teraz wyruszają na morską żeglugę… Drużyna AkzoNobel dotarła właśnie do Holandii w ramach treningu przed zbliżającym się wyścigiem Volvo Ocean Race.
AkzoNobel w Volvo Ocean Race

AkzoNobel w Volvo Ocean Race (News)

Koncern AkzoNobel połączył siły z holenderskim żeglarzem Simeonem Tienpontem i powołał do życia załogę żeglarską AkzoNobel. Cel? Wygrać regaty Volvo Ocean Race 2017/2018!
Farby przeciwporostowe do 2021 – MarketsandMarkets

Farby przeciwporostowe do 2021 – MarketsandMarkets (Artykuł)

Rynek farb przeciwporostowych ma przed sobą okres intensywnego rozwoju. Zgodnie z prognozami analityków MarketsandMarkets…
Jotun dostosowuje się do ISO 19030

Jotun dostosowuje się do ISO 19030 (News)

Trzy lata, 12 000 godzin pracy, 53 ekspertów – i wreszcie jest. Norma ISO 19030 lada dzień zostanie opublikowana. Eksperci przewidują, że zastosowanie jej zaleceń zmniejszy roczne wydatki na paliwo w branży morskiej o 30 mld $.
Nippon Paint Marine Europe – nowy gracz na rynku

Nippon Paint Marine Europe – nowy gracz na rynku (News)

Firmy Nippon Paint Marine Coatings z Japonii oraz Wilckens Farben z Niemiec połączyły swe siły, tworząc nową jednostkę Nippon Paint Marine (Europe). Nowa firma może stać się ważnym graczem na europejskim rynku farb morskich.
Petronas wybiera farby przeciwporostowe Jotun

Petronas wybiera farby przeciwporostowe Jotun (News)

Firma Petronas wybrała produkty Jotun do zabezpieczenia dwóch tankowców wynajętych od malezyjskiego wytwórcy MISC. System Hull Performance Solutions (HPS), na który składa się powłoka przeciwporostowa oraz zestaw sensorów, ma uczynić pracę statków bardziej efektywną i przyjazną środowisku.
Strona 1 z 18123»
 REKLAMA