REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby – nowe piktogramy bez tajemnic

Klamka zapadła – 1 czerwca 2015 stare pomarańczowe piktogramy informujące o zagrożeniu na dobre znikną z etykiet farb i innych produktów. Zastąpią je nowe oznaczenia. Aby przygotować do tego klientów, koncern Axalta Coating Systems opublikował instruktażowy filmik.

Przygotowany przez Axalta Coating Systems film tłumaczy, dlaczego stare oznaczenia zostały zmienione i jakie zalety ma nowy system. Prócz tego prezentuje odświeżone piktogramy i wyjaśnia, co oznaczają. Zachęcamy do obejrzenia!

Przypominamy, że opisy zarówno nowych jak i starych piktogramów można zobaczyć i ściągnąć za darmo tutaj: Piktogramy na etykietach farb.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA