REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Leyland na polskim rynku

Na polskim rynku pojawiła się nowa marka farb rodem z Wielkiej Brytanii – Leyland Trade. Oferuje ona wysokiej jakości farby dekoracyjne.

Leyland

Fot. arch. Leyland

Założona w roku 1922 w mieście Leyland, była jednym z pierwszych producentów farb emulsyjnych w Wielkiej Brytanii. Dziś firma Leyland należy do koncernu PPG Industries. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek farb w swojej ojczyźnie – w roku 2009 otrzymała wyróżnienie Superbrands, trafiając do grona 500 najlepszych brytyjskich brandów.

Obecnie jej produkty dostępne są również na polskim rynku, wyłącznie w sieci Castorama. Są to farby do dekoracji wnętrz, spełniające najwyższe normy jakości, o niskiej zawartości LZO. Oferują doskonałe krycie i wydajność, mogą być nanoszone pędzlem, wałkiem lub natryskowo.

Są to głównie produkty dla profesjonalnych wykonawców: Contract Matt, Contract Satin, Super Leytex, Latex Matt, Latex Satin i Acrylic Satin. Prócz tego w sprzedaży jest farba Leyland Do Ścian i Sufitów dla użytkowników indywidualnych.

Źródło: chemiabudowlana.info

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA