REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby Kabe na targach Grupy PBS

W dniach 2-3 marca w Kielcach odbyły się kolejne targi Grupy Polskie Składy Budowlane SA, skierowane do partnerów sieci PBS. Firma Kabe miała okazję uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu.

Kabe

Fot. arch. Kabe

Targi odbyły się po raz 14. Dwudniowe spotkanie organizowane jest co roku wyłącznie dla dostawców i partnerów Grupy PBS, jej składów, placówek Profi i sklepów Mrówka.

Dla Kabe była to okazja do nawiązania i podtrzymania kontaktów biznesowych oraz zaprezentowania swoich produktów. Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Źródło: Kabe

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
0%
100%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA