REKLAMA
Get Adobe Flash player

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Farby dekoracyjne – artykuły
Ceny surowców – co się dzieje?

Ceny surowców – co się dzieje?

Surowce i ich ceny to zawsze gorący temat w branży farb. To właśnie one są głównym źródłem wydatków producentów, wymagają więc czujnego śledzenia sytuacji oraz dostosowywania się do niej poprzez umiejętne zarządzanie. A w ostatnim czasie rynek nie był zbyt łaskawy… O tym, co obecnie dzieje się z cenami surowców, mówi Douglas Bohn z firmy Orr & Boss.
5 najczęstszych błędów w dekorowaniu wnętrz

5 najczęstszych błędów w dekorowaniu wnętrz

Dekoracja wnętrz nie jest prosta – czasem nawet najlepsi popełniają błędy. Niektóre z nich zdarzają się szczególnie często. Jeśli masz w domu pokój, który po prostu nie wygląda tak jak powinien, sprawdź, czy problemem nie jest jedna z rzeczy poniżej.
Żywicą malowane

Żywicą malowane

Jacob Feast ma dopiero 22 lata, a już wyrobił sobie styl, który uczynił go rozpoznawalnym w świecie nowoczesnej sztuki. Młody artysta tworzy przy pomocy… żywicy oraz farb dekoracyjnych.
Amerykański rynek farb do 2020 – raport ACA

Amerykański rynek farb do 2020 – raport ACA

Rynek farb i powłok w Stanach Zjednoczonych kwitnie. Po załamaniu rynku mieszkaniowego w roku 2007 nastąpiła dynamiczna odbudowa, która trwa do dziś. Dobrze dzieje się również w segmencie OEM.
Moda podpowiada, jak być o krok przed konkurencją

Moda podpowiada, jak być o krok przed konkurencją

Moda na kolory powraca – to nie niespodzianka – ale również swobodnie przemieszcza się między różnymi sferami naszego życia. Na przykład przenika ze światowych wybiegów… na nasze ściany. Dlatego też firma Resene przygotowała zestawienie odcieni, które, sugerując się wyborami projektantów mody, prawdopodobnie w kolejnym sezonie królować będą w naszych wnętrzach.
Orange Box – prosty sposób na przemysł 4.0

Orange Box – prosty sposób na przemysł 4.0

Przemysł 4.0 daje ogromne możliwości, ale przejście do nowych maszyn, którego wymaga, może być skomplikowane i drogie. Czy można to zrobić mniejszym kosztem? Okazuje się, że tak.
Znamy DNA koloru strukturalnego!

Znamy DNA koloru strukturalnego!

Naukowcy z Cambridge rozgryźli kod genetyczny odpowiadający za kolor strukturalny, czyli za najbardziej intensywne i trwałe odcienie spotykane w naturze. To pierwsza tego typu praca naukowa na świecie. Jej autorzy uważają, że znaleźliśmy się tym samym na prostej drodze do biodegradowalnych farb, utworzonych nie ze środków chemicznych, ale z wyhodowanych na powierzchni kolonii bakterii.
Napełniacze do 2024 – raport Ceresany

Napełniacze do 2024 – raport Ceresany

Chętnie stosowane w przemyśle farbiarskim napełniacze czeka kilka kolejnych lat stabilnego rozwoju. Swój raport na temat ich rynku już po raz piąty opublikowała firma Ceresana.
Strona 1 z 78123»
 REKLAMA