REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Farby dekoracyjne – artykuły
5 sposobów na efekt specjalny

5 sposobów na efekt specjalny

Kiedy już znudzi nam się zwykła, jednolita farba, warto wypróbować któryś ze specjalnych efektów dekoracyjnych. Sprawiają one, że wnętrze wygląda oryginalnie, tworzą niezwykły nastrój, ale mają również swoją stronę praktyczną – czasem pozwalają ukryć niedoskonałości powierzchni.
Czy Zero LZO jest eko?

Czy Zero LZO jest eko?

Nauczyliśmy się myśleć, że wyznacznikiem przyjaznej środowisku farby jest niska zawartość LZO. Ale czy to na pewno prawda? I czy farby „Zero LZO” w ogóle istnieją? O tym pisze Trevor Fielding z Brytyjskiej Federacji Powłok.
Kolor sukni Mony Lisy zelżony przez gawiedź?

Kolor sukni Mony Lisy zelżony przez gawiedź?

Nieco ponad rok temu na biedny, niepozorny odcień z palety Pantone spadły okrutne słowa. „Najbrzydszy Kolor Świata!” – tak o nim mówiono. Czy zasłużył sobie na to haniebne miano?
LZO – czym są i czy musimy się ich bać?

LZO – czym są i czy musimy się ich bać?

Lotne Związki Organiczne, czyli LZO lub z angielskiego VOC, to hasło, które pojawia się dziś w kontekście farb bardzo często. Władze ograniczają ich emisję, producenci robią co mogą, by zmniejszyć ich zawartość w swoich produktach, ale czym właściwie są LZO i dlaczego tak się ich boimy?
Niemiecki rynek farb w liczbach

Niemiecki rynek farb w liczbach

Spośród państw europejskich Niemcy to największy rynek farb i powłok – swoją siedzibę ma w tym kraju ok. 300 wytwórców tego typu produktów. Jak obecnie wygląda jego sytuacja?
Pierwsze pół roku 2017 oczyma producentów

Pierwsze pół roku 2017 oczyma producentów

Pierwsze sześć miesięcy tego roku nie było najgorsze – wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego wśród europejskich producentów farb. Nastroje mogą się jednak szybko zmienić, ponieważ coraz poważniejszym problemem staje się dostęp do surowców oraz ich wysokie ceny.
Wybrano Ulubiony Kolor Świata!

Wybrano Ulubiony Kolor Świata!

Jaki jest najpiękniejszy kolor na świecie? Błękit nieba, krwista czerwień, słoneczny żółty? Wydaje się, że nie sposób rozstrzygnąć… Ale my już wiemy!
Zadbaj o okna!

Zadbaj o okna!

Okna mają przede wszystkim wpuszczać do domu światło i powietrze, to fakt. Aby jednak dobrze spełniały swoją funkcję, musisz im poświęcić odrobinę uwagi i opieki. Oto kilka wskazówek!
Strona 1 z 71123»
 REKLAMA