REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farba-tablica Rust-Oleum – Write-On Paint

Firma Rust-Oleum wprowadza do sprzedaży nową farbę, po której można pisać – Write-On Paint. Jak zapewnia producent, to świetnie rozwiązanie do biur, sal konferencyjnych i szkół.

Rust-Oleum Write-On PaintWrite-On Paint jest przezroczysta, dlatego można ją nanieść na dowolną inną powłokę malarską, nie zmieniając jej odcienia. Dodatkowo produkt charakteryzuje bardzo prosta aplikacja. Dzięki specjalnej, składającej się z dwóch kieszeni torebce, w której umieszczone są składniki farby, mieszanie odbywa się szybko i bez zabrudzeń. Gotową mieszankę można nanieść wałkiem.

Warstwa farby schnie od 4 do 8 godzin, do użycia jest natomiast w pełni gotowa po trzech dniach. Można po niej bez problemu pisać zmywalnymi markerami, jest to więc praktyczna alternatywa dla wiszących tablic w biurach i szkołach.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA