REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farba ATLAS w sklepach Biedronka

Firma ATLAS nawiązała współpracę z siecią sklepów Biedronka. W dniach 1 – 14 czerwca 2015 w supermarketach Biedronka będzie można kupić Białą Farbę Akrylową ATLAS do ścian i sufitów.

Atlas Biedronka

Fot. arch. Atlas

Jak wyjaśnia producent, jest to oferta skierowana do klientów, którzy lubią kupować różnego rodzaju produkty w jednym miejscu, a równocześnie poszukują wysokiej jakości farb do remontu swojego domu czy mieszkania. Akcję zorganizowano właśnie teraz, ponieważ w sezonie letnim częściej myślimy o odświeżeniu naszych wnętrz i chętniej chwytamy za pędzel.

Biała Farba Akrylowa ATLAS pojawiła się w sieci sklepów Biedronka w opakowaniach 5 l. Jest to produkt przeznaczony do malowania ścian i sufitów, który tworzy matową powłokę długo utrzymującą swój śnieżnobiały kolor. Ponadto charakteryzuje się wysoką wydajnością (jedno opakowanie wystarczy do pomalowania aż 70 m²), paroprzepuszczalnością oraz minimalną zawartością LZO (dzięki czemu jest to farba bezpieczna dla zdrowia oraz środowiska).

Źródło: Atlas

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA