REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Evonik otwiera laboratorium w Turcji

31 stycznia firma Evonik uruchomiła nowe laboratorium w swoim zakładzie w Stambule, które zajmować się będzie dodatkami do farb. Oprócz prowadzenia prac badawczych laboratorium obsługiwać będzie klientów z rejonu Bliskiego Wschodu.

Evonik laboratorium Turcja

Fot. arch. Evonik

Nowe laboratorium wyposażone jest w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu można efektywnie opracowywać formuły, aplikować oraz testować farby i tusze różnego rodzaju (wodorozcieńczalne, rozpuszczalnikowe, sieciowane radiacyjnie). Obiekt wyposażony jest także w kabinę lakierniczą i komorę klimatyczną.

Dzięki otwarciu powstały dwa nowe miejsca pracy, personel laboratorium (łącznie z obsługą klienta) liczy obecnie pięć osób. Cały ośrodek w Stambule zatrudnia pięćdziesięciu pracowników i obsługuje cały rynek turecki oraz pobliskie kraje Bliskiego Wschodu.

W Turcji Evonik obecny jest już 30 lat i stale się tam rozwija, a nowe laboratorium jest tylko jednym z kroków na tej drodze. Turecki oddział firmy specjalizuje się w produkcji monomerów, aminokwasów, cyjanków, krzemionki i superabsorbentów.

Źródło: Evonik

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA