REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

European Coatings Show 2017 – praktyczny przewodnik

Już w kwietniu tego roku w Norymberdze odbędzie się jedna z największych europejskich imprez branży farb i lakierów – targi European Coatings Show 2017, połączone z konferencją European Coatings Congress. Wybierasz się? Pobierz specjalną broszurę, w której znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o wydarzeniu.

European Coatings Show 2017Dzięki broszurze możesz już teraz zaplanować swoją wizytę na European Coatings Show 2017. Publikacja zawiera zarówno szczegółowy program wydarzenia, jak i prezentacje wystawców, plan hali oraz praktyczne wskazówki dotyczące dojazdu. Z takim przewodnikiem z pewnością się nie zgubisz.

Prócz tego w broszurze znaleźć można cały szereg wywiadów z ekspertami. Mówią oni o najnowszych trendach w branży, dotyczących m.in. bieli tytanowej, ochrony antykorozyjnej, technologii produkcji, materiałów pochodzenia biologicznego czy sieciowanych UV.

Broszurę można już teraz bezpłatnie pobrać ze strony European Coatings Show. Będzie również dołączana w formie papierowej do styczniowego wydania magazynu „European Coatings Journal”.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA