REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

European Coatings Show 2015 – zapowiedź

Wystawa European Coatings Show i towarzysząca jej konferencja zbliżają się wielkimi krokami! Na cztery miesiące przed tym ważnym dla branży farbiarskiej wydarzeniem portal European Coatings przygotował dla swoich czytelników specjalną publikację. Jest to przegląd produktów i technologii, które zaprezentowane zostaną na tegorocznej edycji wystawy.

European Coatings Show 2015Publikacja zapowiadająca European Coatings Show jest przygotowywana co roku, po raz pierwszy jednak została ona wzbogacona o dodatkowe materiały wizualne, takie jak nagrania wideo rozmów z ekspertami, galeria zdjęć zdobywców nagród European Coatings z poprzednich lat oraz animowane grafy i diagramy.

Zaprezentowane teksty i rozmowy dotyczą gorących tematów branży farbiarskiej – między innymi materiałów pochodzenia naturalnego, ochrony antykorozyjnej, powłok funkcjonalnych i farb proszkowych.

Publikację można pobrać lub przejrzeć on-line.

Zapraszamy do udziału w wystawie i konferencji w Norymberdze:
Konferencja European Coatings Congress – 20-21 kwietnia 2015
Wystawa European Coatings Show – 21-23 kwietnia 2015

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA