REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

European Coatings Congress 2015 – zgłaszanie referatów

Zbliża się kolejna edycja targów European Coatings Show, którym towarzyszyć będzie jak zawsze konferencja European Coatings Congress. Organizatorzy zachęcają wszystkich badaczy i technologów do zgłaszania swoich referatów.

European Coatings Congress 2015

Fot. European Coatings

European Coatings Congress to największa i najważniejsza europejska konferencja dotycząca farb i powłok. Biorą w niej udział badacze zatrudnieni w przemyśle, ale również naukowcy uniwersyteccy i pracujący dla rządowych instytutów badawczych.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania swoich referatów na European Coatings Congress 2015. Mają to być prace, w których opisane zostały najnowsze wyniki badań lub osiągnięcia technologiczne związane z branżą farb, tuszów, klejów i materiałów budowlanych. Komitet konferencyjny dokona selekcji referatów w zależności od tego, jakie znaczenie dla nauki i przemysłu ma dane zagadnienie.

Jakich tematów dotyczyć mogą konferencyjne referaty:

  • surowce do produkcji farb, tuszów, klejów, chemii budowlanej – polimery i żywice, pigmenty i barwniki, wypełniacze, dodatki, rozpuszczalniki,
  • metody oraz sprzęt do testowania i analizy,
  • podstawowe badania dotyczące właściwości fizycznych i mechanizmów zjawisk,
  • techniki oraz sprzęt do produkcji i obróbki,
  • kwestie regulacji prawnych, przepisów i rozporządzeń.

Autorzy prezentacji, która zrobi na komisji największe wrażenie, otrzymają nagrodę European Coatings Award sponsorowaną przez European Coatings Journal. Do zdobycia specjalna statuetka oraz 2000 euro.

Tytuł i abstrakt swojego wystąpienia należy zgłosić do 15 września 2014 za pośrednictwem formularza na stronie European Coatings. Na stronie tej znaleźć można również wskazówki, na co należy zwrócić uwagę aby pozytywnie przejść selekcję komitetu. Na pełne artykuły naukowe zgodne z wytycznymi konferencji organizatorzy czekają do 16 lutego 2015.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA