REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Ekologiczne fungicydy od Troy Corporation

Firma Troy Corporation wprowadza na rynek nową linię fungicydów i algicydów, które są alternatywą dla środków opartych na Diuronie. Nowej generacji produkty można stosować jako dodatek do wodorozcieńczalnych farb elewacyjnych.

fungicydy Troy Corporation

Fot. arch. Tory Corporation

Polyphase S99, nowa linia algicydów i fungicydów od Troy Corporation, to propozycja dla producentów farb, którzy dbają o nieszkodliwe, przyjazne środowisku formuły. Oferuje ona skuteczność w walce z grzybami i algami bez dodatku szkodliwego Diuronu.

Nowe produkty są przeznaczone dla wodorozcieńczalnych powłok fasadowych i farb do stiuków. Chronią one powłokę przez długi czas, nawet w warunkach wyjątkowo sprzyjających rozwojowi grzybów i alg, a poza tym są przyjazne środowisku, ponieważ nie zawierają LZO i formaldehydów.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA