REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Egyptian Coatings Show 2017 już w październiku

Na początku października w Kairze odbędzie się jedna z największych imprez branży farbiarskiej na Bliskim Wschodzie. Dawniej znana jako Middle East Coatings Show Cairo, obecnie otrzymała krótszą, bardziej chwytliwą nazwę Egyptian Coatings Show.

Egyptian Coatings Show 2017Targi w Egipcie, powstałe w 1997 roku, to wydarzenie, które co roku przyciąga osoby związane z branżą farb i powłok z całego Bliskiego Wschodu. Ponadto jest to obecnie jedyna tego typu impreza w tym rejonie, która łączy go ze światem, prezentując również nowinki technologiczne z Europy i Ameryki.

Jak mówi David Spensley, dyrektor sprzedaży Sythomer i wystawca na targach w poprzednich latach, Egyptian Coatings Show to idealna platforma do spotkania z klientami na Bliskim Wschodzie. Tegoroczną odsłonę wydarzenia zaplanowano na 11-12 października.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA